Table Tennis World Tour

Table Tennis World Tour dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin spor oyunları!

Bu beğenilen 3D Ping Pong Oyununda Dünya Şampiyonasını kazanın. Gerçekçi fiziğin tadını çıkarın ve dünyanın en çok uygulanan sporlarından birini oynayın ve dünyanın dört bir yanından diğer tüm rakipleri yenmeye çalışın. Ve oyun oldukça zorlu olabileceğinden bu kolay bir iş olmayacak. Kurallar oldukça basittir, çünkü her oyuncunun arka arkaya iki servisi vardır ve kazanan, bir oyuncu en az 2 puan önde olmak üzere 11 puana sahip olduğunda belirlenir.

Sopayı parmağınızla veya fare imleciyle kaydırarak kontrol ederken, sezgisel kontroller oyunu oynamayı çok kolaylaştırır ve gerçekten birinci sınıf bir ping pong oyuncusu gibi hissetmenizi sağlar. İlerleme sistemi sizi her zaman tetikte tutuyor, oyunda ilerledikçe, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, rakipler daha da zorlaşıyor. Bu 3B masa tenisi uygulamasında sıralamalarda ilerleyin ve ülkenizi Dünya Şampiyonasının en üst noktasına taşıyın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Table Tennis World Tour? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için spor oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.