Taming.io

Taming.io dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin .io oyunları!

Taming.io'in fantastik diyarlarında hayatta kalın, kaynaklar toplayın, güçlü müttefiklerle arkadaş olun ve Eniyioyunlar.com'de oynadığınızda bu diyarın pusuda bekleyen tehlikelerine karşı hayatta kalacak güçlü bir köy inşa edin.

Taming.io oyununda gelişmek için öncelikle ağaçlara, çalılara ve kayalara çarparak değerli kaynakları stoklamalısınız. Bunlardan yeterince elde ettiğinizde, çeşitli binalar inşa etmeye başlayabilirsiniz. Elbette, bu hayati stokları toplamak için Taming.io dünyasında dolaşmak oldukça zor olabilir, bu nedenle, her zaman zor kazandığınız tüm kaynakları toplamak isteyen diğer hayvanları, oyuncuları veya patronları aramaya devam edin. . Topraklarda dolaşan hayvanlar ve patronlar olsa da, dikkat etmeniz gereken en tehlikeli düşman, kesinlikle en kurnaz ve ölümcül olduklarını kanıtlayabilen diğer oyunculardır.

Şans eseri, karakterinizin seviyesini yükseltecek kadar deneyim kazanırsanız dövüş şansınızı artırabilirsiniz. Bunu yapmak için savaşlarınızı akıllıca seçmeli ve yalnızca yenebileceğinizi bildiğiniz düşmanlarla savaşmalısınız. Buna ek olarak, gücünüzü artırabilen çeşitli evcil hayvanlardan da aynı şekilde yardım alabilirsiniz. Ve yakında bu sevimli yaratıkların bu ekstra yardımına güvenmeniz gerektiğini göreceksiniz çünkü ne kadar çok oynarsanız Taming.io o kadar zorlaşıyor çünkü düşmanlar ve oyuncular da güçleniyor. Bu nedenle, mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalma umuduna sahip olmak istiyorsanız, evcil hayvanlarınızın her birinin benzersiz güçlerini ve becerilerini öğrenmeniz çok önemlidir. Özellikle zorlu düşmanlar olan ve yalnızca en azimli oyuncuların yenmeyi umabileceği patronlarla mücadele etmek istiyorsanız. Ancak bu tür düşmanları yenmenin ödülleri riske değer, çünkü muazzam miktarda deneyim, altın verirler ve hatta size evcilleştirebileceğiniz, bu güçlü savaşçıları yendiğinizde serbest kalan özel evcil hayvanlar bile verebilirler.

Taming.io oyununu başlattığınızda hemen göze çarpan şeylerden biri, sizi bu fantastik krallığa götüren stilize güzel grafiklerdir. Ancak bu grafiklere aldanmayın, çünkü Taming.io'deki dünya acımasızdır ve yalnızca en kararlı oyuncular hayatta kalabilir. Sevimli grafikleri tamamlamak için sesler de oldukça rahatlatıcı ve rahatlatıcı, bu da Taming.io oyununun sahip olduğu büyüleyici atmosfere çok şey katıyor.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynarken Taming.io'in büyülü topraklarına adım atın ve eğlenin!

Nasıl oynanır

Hareket etmek için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanın ve fareyi istediğiniz yöne getirerek karakterinizin baktığı açıyı değiştirin. Farenin sol düğmesine basarak saldırın ve oyunun çeşitli öğeleriyle etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Taming.io? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için .io oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir