Idle Miner Space Rush

Idle Miner Space Rush dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin .io oyunları!

Gözlerinizi en büyük ödül olan aya altın hücumuna dikerken şirketinizle birlikte destansı bir yolculuğa çıkın! Eniyioyunlar.com, oyuncuları ücretsiz bir çevrimiçi çok oyunculu madencilik oyunu olan Idle Miner Space Rush'de ay yüzeyinden değerli kaynakları çıkarmak için yapılan heyecan verici yarışa katılmaya davet ediyor. Kozmik hakimiyet arayışında dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı rekabet ederken uzayın derinliklerine dalmaya ve anlatılmamış zenginlikleri ortaya çıkarmaya hazırlanın. Idle Miner Space Rush'da oyunculara, üretkenliklerini ve kârlılıklarını en üst düzeye çıkarmak için ileri teknoloji ve stratejik planlamadan yararlanarak ay yüzeyinde madencilik operasyonlarını inşa etmek ve genişletmekle görev verilir.

Uzay madenciliğinin zorluklarını aşarken, kaynak yönetimi becerilerinizi ve stratejik yeteneğinizi test edecek sayısız engel ve fırsatla karşılaşacaksınız. Ana maden konumlarını araştırmaktan üretim zincirlerinizi optimize etmeye kadar vereceğiniz her karar, operasyonunuzun başarısı üzerinde dalga etkisi yaratacaktır. Kozmik madenciliğin acımasız dünyasında mücadeleye göğüs gerebilir ve galip gelebilir misiniz? Idle Miner Space Rush'da başarı şansınızı artırmak için diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin ve ittifaklar kurun. Kaynaklarınızı bir araya getirin, değerli içgörüleri paylaşın ve uzay araştırmalarının zorluklarının üstesinden gelmek ve ay yüzeyinde kazançlı bir imparatorluk kurmak için çabalarınızı koordine edin. Ekip çalışması ve işbirliğiyle sınır gökyüzü, daha doğrusu evrendir!

Öyleyse şirketinizi toplayın ve Eniyioyunlar.com adresindeki Idle Miner Space Rush oyununda kozmik boyutlarda bir maceraya hazırlanın. Uzay madenciliğine adım atın ve bugün Eniyioyunlar.com üzerinden aya altın hücumunda iddianızı ortaya koyun.

Nasıl oynanır

Hareket etmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın veya hareket yönünü kontrol etmek için sol fare düğmesine basın ve fareyi hareket ettirin. Mobil cihazdan oynuyorsanız ekrana dokunun ve hareketi kontrol etmek için parmağınızı ekranda hareket ettirin.

Ubisoft serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Rabbids Volcano Panic
 3. Stack
 4. For Honor Warriors io
 5. All-Star Blast!
 6. Might & Magic Armies
 7. Balls Race
 8. Bubbles & Hungry Dragon
 9. Assassin's Creed Freerunners
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Idle Miner Space Rush? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için .io oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.