Tap Tap Goals

Tap Tap Goals dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin futbol oyunları!

Dünya Kupası Eniyioyunlar.com'da erken başlıyor ve hızlı ve yoğun Tap Tap Goals oyununda futbol becerileriniz test ediliyor. zaman sınırı biter. Ancak birçok gol atmanız ve bir futbol topuyla oynamanız dışında, Tap Tap Goals zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz futbol oyunundan tamamen sapıyor ve keyfini çıkarmanız için yeni ve heyecan verici zorluklar getiriyor. . Yerçekiminin topu nasıl etkileyeceğini doğru bir şekilde tahmin etmeniz gerekse de, oyunculardan kaçmak yerine topa hafifçe vurmanız gerekir, böylece top sizinle kale direği arasında duran bloklardan ve çevreyi dağıtan bombalardan kaçınır. çok fazla öngörülemezlik ekleyin ve sizi gol atmaktan uzaklaştırır.

Bir zamanlayıcının dahil edilmesi, Tap Tap Goals oyununun zorluğunu ve gerginliğini gerçekten artırıyor ve yolunuza çıkan engellerin sürekli değişen doğası, sürekli olarak uyum sağlamanızı ve atışlarınızı dikkatli bir şekilde planlamanızı istiyor. Birkaç denemeden sonra, topun sıçramalarının ne kadar büyük olduğuna dair doğal bir fikir edinirsiniz ve bu bilgiyi iyi bir şekilde kullanmanız gerekir, çünkü ne kadar çok puan alırsanız, sahanın konfigürasyonu o kadar kaotik hale gelebilir. , yolunuza yerleştirilmiş birden fazla bomba ve blokla. Neyse ki, her hedeften sonra zamanlayıcınız sıfırlanır. Tap Tap Goals'in işleri biraz daha kolaylaştırmasının bir başka yolu da, son golünüzü hangi yöne attığınıza bağlı olarak, top otomatik olarak sola veya sağa hareket ettiğinden, topun yönünü manuel olarak kontrol etmek zorunda kalmamanızdır.

Grafikler daha çizgi film tarzında olsa da, Tap Tap Goals yine de sizi yaklaşan futbol şampiyonaları havasına sokmak için harika bir oyun. Eniyioyunlar.com'da oynayın ve bolca gol atmaya hazır olun!

Nasıl oynanır

Eğer bir PC'de oynuyorsanız, zıplamak için farenin sol tuşunu kullanarak ekrana tıklamanız gerekir. Mobil cihaz kullanıyorsanız ekrana dokunarak topun havada zıplamasını sağlayabilirsiniz.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Tap Tap Goals? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için futbol oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.