Puppet Soccer Challenge

Puppet Soccer Challenge dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin futbol oyunları!

Eniyioyunlar.com'da Puppet Soccer Challenge oynayarak Dünya Kupası'na hazırlanın. Bu eğlenceli futbol oyununda, sizinle kale direği arasında duran her türlü engeli göz önünde bulundurarak, topun yörüngesini dikkatlice çizerek, mümkün olduğunca çok gol atmak için elinizden gelenin en iyisini yaparak şut becerilerinizi geliştirme şansına sahip olursunuz. Çekim yapmak için doğru açıyı seçmenin yanı sıra doğru hızı da seçmelisiniz. Tıpkı gerçek oyunda olduğu gibi, gol atmanın yolu nadiren açıktır, bu nedenle en yüksek puanı almak istiyorsanız uyum sağlamanız gerekir.

Aldatıcı derecede basit kontrolleri ile Puppet Soccer Challenge oyununun zorluğu, oyuncunuzun yeteneklerini iyi kavramaktan ve ayrıca topun yolunu doğru bir şekilde seçebilmekten gelir. Ve futbol sahası sürekli bir değişim içinde olduğundan, atmayı başardığınız her golün ardından eklenen çeşitli yeni unsurlarla, her yeni duruma çok hızlı uyum sağlamanız gerekiyor. Ancak oyunun ilk öğrenme eğrisinde ustalaştıktan sonra, sağa sola gol atacaksınız. Puppet Soccer Challenge'in atmosferi sizi bir futbol sahasına taşıyor ve stilize edilmiş grafikleri ve hareketli sesleriyle futbol deneyimi kesinlikle keyif verecek.

Eniyioyunlar.com'da Puppet Soccer Challenge oynarken olabildiğince çok gol at ve eğlen.

Nasıl oynanır

Çekimlerinizin açısını ve çekim gücünü seçmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, bu parametreleri seçmek için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Puppet Soccer Challenge? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için futbol oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.