The Impossible Quiz

The Impossible Quiz dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin test oyunları!

Daha önce hiç yaşamadığınız eğlenceli ve tahmin edilemez bir bilgi yarışması oyununa hazır olun ve Eniyioyunlar.com sitesinde başka bir klasiğin tadını çıkarın. Sayısız oyuncunun kafasını karıştıran klasik bir Flash oyunu olan The Impossible Quiz'de, bir dizi soruyu yanıtlamanız gerekir, ancak işin püf noktası, bu soruların yanı sıra her türlü ilginç ve aldatıcı görevi de çözmeniz gerektiğidir; ilk o görünür. Size sorulan bazı sorular da ilk başta sizi şaşırtacak ancak oyunun sizden ne istediğini anladığınızda çözümü oldukça kolay gelecektir.

The Impossible Quiz'in sorduğu cevapları bulmak istiyorsanız, kalıpların dışında düşünmek bir gerekliliktir ve oyunun ne istediğini çok dikkatli bir şekilde okumaya hazır olmalısınız. Ve öngörülemezlik oyunda önemli bir özellik olduğu için, aynı soruda bazı sürprizler ve dönüşler de beklemelisiniz. Örneğin, aynı soruda ekranda belirli bir noktaya basmanız istenebilir ve bir sonraki soruda ekran boyunca seyahat etmeniz ve başka bir noktayla etkileşimde bulunmanız gerekecek, ancak ek bir koşulla. Bu, The Impossible Quiz oyununun baştan sona şaşırtıcı ve zorlu kalmasını sağlar. Hiçbir zaman basit bir cevabı olan bir soru yoktur ve The Impossible Quiz oyununun her soruyla temelde değişen kurallarına uyum sağlamanız gerekir. The Impossible Quiz'in özellikle iyi yaptığı şeylerden biri, seçmek istediğiniz her yanıtı sorgulamanızı sağlamaktır. Bu öngörülemezlik, her türlü komik durumun kaynağıdır ve siz The Impossible Quiz dünyasını takdir etmeyi öğrenirsiniz.

Eniyioyunlar.com sitesinde benzersiz ve eğlenceli bir bilgi yarışması oyunu oynayın ve The Impossible Quiz oyununu çözerseniz ne olacağını öğrenin.

Nasıl oynanır

Doğru cevabı seçmek ve oyun öğeleriyle etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

impossible quiz serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. The Impossible Quiz 2

Benzer oyunlar:

Beğedin mi The Impossible Quiz? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için test oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.