The Impossible Quiz 2

The Impossible Quiz 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin test oyunları!

Eşsiz bilgi yarışması oyunu The Impossible Quiz 2'ın devam oyununu oynarken bir dizi daha eğlenceli ve beklenmedik bulmacayı çözün. Eniyioyunlar.com üzerinde de oynayabileceğiniz orijinal oyunun devamında, göreviniz bir kez daha beyninizi, düşündüğünüz her yanıttan şüphe duymanıza neden olacak bir dizi soru için hazırlamaktır. The Impossible Quiz 2 oyununda, tıpkı önceki oyunda olduğu gibi, testi çözmenin anahtarı, kutunun dışında düşünmek ve bir yanıt seçmeden önce iki kez düşünmektir. İlk bakışta bariz görünen şey, büyük olasılıkla hileli bir sorudur. Ve sınavı tek seferde geçmek için sınırlı sayıda denemeyle, her seçeneği dikkatlice düşünmelisiniz.

The Impossible Quiz 2 oyununun öngörülemez doğası, ilk oyundan miras aldığı bir şeydir, bu nedenle, ilk oyunu oynarken biraz deneyiminiz varsa, oyunun kullandığı bazı numaralara zaten aşina olabilirsiniz. Ancak bu sadece küçük bir avantaj çünkü The Impossible Quiz 2 size yeni ve benzersiz mücadeleler sunmaya özen gösteriyor. Elbette cevabı öğrendikten sonra nasıl daha önce çözemediğinize şaşıracaksınız ama eğlencenin bir kısmı da The Impossible Quiz 2'in size getirdiği benzersiz kurallara uyum sağlamak. Kesin olan bir şey var ve o da, yalnızca her yanıtı dikkatlice düşünürseniz ilerleyebilecek ve The Impossible Quiz 2 oyununu bitirdikten sonra sizi hangi ödülün beklediğini görebileceksiniz.

Eniyioyunlar.com sitesinde The Impossible Quiz 2 oynadığınızda, başka bir dizi ilginç zorluğun yanıtını bulun.

Nasıl oynanır

İlk oyunda olduğu gibi, cevabı seçmek için farenin sol düğmesini kullanın ve oyunla etkileşime geçin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

impossible quiz serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. The Impossible Quiz Classic

Benzer oyunlar:

Beğedin mi The Impossible Quiz 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için test oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.