The Spear Stickman

The Spear Stickman dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin çöp adam oyunları!

Hazır ol, nişan al, ateş et! Bu diziyi hatırlayın, çünkü The Spear Stickman oyununda düşmanlarınızı alt etmek için bu dizide ustalaşmanız gerekir. Tek yapmanız gereken hareketsiz kalmak ve ateş etmek olduğunda bir düellonun ne kadar gergin olabileceği şaşırtıcı. Elbette kaçamamanın bununla bir ilgisi var.

The Spear Stickman yavaş başlar ve sizden yalnızca bir düşmanla savaşmanızı ister, ancak ne kadar iyi olursanız o kadar çok düşman gelip sizi alt etmeye çalışır. İkiniz de dayanıksız bir platformda dururken kelimenin tam anlamıyla sizi aşağı indirin. Oraya nasıl gelebildiğini kimse bilmiyor, ama şimdi önemli olan nasıl hayatta kaldığın. Beklediğiniz gibi, saldırganlarınıza nereden vurduğunuz gerçekten önemli, bu yüzden rakiplerinizi anında yere indirmek için kafaya nişan almaya çalışın. Ve yolunuza çıkanları ortadan kaldırmak için sınırsız mızrak kaynağınız olduğu için cephane konusunda endişelenmeyin. Yine tüm bu mızrakları nereye sakladınız, tek bir platform üzerinde durursanız nereye koyacaksınız diye çok düşünmeyin.

Ve bir sürü mızrağa ihtiyacın olacak çünkü gücün tüm ülkede duyuldukça daha fazla düşman sana saldıracak ve sıralarını bekleyecek kadar kibar değiller. Mızraklarınızı hızlı atmazsanız, kısa sürede bunalırsınız.

Eniyioyunlar.com üzerinde The Spear Stickman oynadığınızda, nişan alın ve güvenle ateş edin ve ayakta kalan son kişi olun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi The Spear Stickman? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için çöp adam oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.