Timberman

Timberman dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

2014'ten bu yana eğlenceli bir oyun olarak selamlanan ve 2024'te hâlâ sevilen Timberman oyununun eğlencesini benimseyen 20 milyondan fazla oyuncunun saflarına katılın! Yakın zamanda başlatılan heyecan verici yeni güncellemeyle oyuncular, düzinelerce yeni karakter, büyüleyici ortamlar ve kendi köyünüzü genişletme fırsatı dahil olmak üzere yeni içeriklerle dolu bir dünyaya dalabilirler. Ayrıca, bu eski tarz arcade tarzı gündelik oyunda sanal ağaçları kesmenin zamansız çekiciliği ve rekabetin heyecanı sizi bekliyor. Timberman'da göreviniz basit ama zorlu: odun kesmek ve tehlikeli dallardan kaçarken ormanda gezinmek. Görev ilk bakışta basit görünse de kereste kesme sanatında ustalaşmak hassasiyet, zamanlama ve hızlı refleksler gerektirir. Anlaşılması kolay oyun mekaniğiyle Timberman, tüm beceri seviyesindeki oyunculara erişilebilirlik sunar, ancak gerçek ustalık, çaba harcamaya ve pratik yapmaya istekli olanlara ayrılmıştır.

Timberman keşfedilecek ve fethedilecek çok çeşitli ortamlar sunduğundan kendinizi çeşitlilikle dolu bir dünyaya bırakın. Her biri benzersiz özelliklere ve yeteneklere sahip, kilidi açılmayı bekleyen 100'den fazla oduncuyla, kişiselleştirme ve kişiselleştirme olanakları oldukça fazla. Liderlik tablolarında tırmanarak ve eşsiz kereste kesme becerilerinizle yeni rekorlar kırarak başarının zirvesine ulaşmak için kendinize meydan okuyun. Öğrenmesi kolay kontrolleri sayesinde, kısa sürede doğramaya ve kaçmaya başlayacaksınız. Her yeni tıklama veya dokunuş yeni bir mücadeleyi beraberinde getiriyor; ya ağacın tepesine doğru yolunuzu kesmeye devam etmeniz ya da sadece yukarıdan gelen tehlikelerden kaçınmanız gerekiyor. Bu hızlı oyun türü oldukça heyecan verici olabilir.

Sanal baltanızı kapın ve Eniyioyunlar.com sitesinde Timberman saflarına katılıp sanal ağaçları her zamankinden daha hızlı kesmeye çalışırken adrenalin pompalayan bir maceraya hazırlanın. Timberman, eskimeyen çekiciliği ve ilgi çekici oynanışıyla oyunculara saatlerce eğlence ve heyecan vaat ediyor. O halde baltanızı bileyin, önünüzdeki mücadeleye kendinizi hazırlayın ve Eniyioyunlar.com sitesindeki sanal ormanın, muzaffer kereste doğramalarınızın sesiyle yankılanmasına izin verin.

Nasıl oynanır

İlgili yönde kesmek için ağacın her iki tarafındaki sol fare düğmesine basın veya sol ve sağ ok tuşlarını kullanın. Mobil cihazdan oynuyorsanız sanal ağacın her iki tarafındaki ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Timberman? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.