Turn Turn

Turn Turn dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin araba oyunları!

Araba sürmeye aşinaysanız, bir kavşağa girerken ne kadar dikkatli olmanız gerektiğini kesinlikle bilirsiniz. Hareket yönünü büyük ölçüde değiştirmeniz gerektiğinden, yavaşlamanın yanı sıra gelen trafiğe de dikkat etmelisiniz. Turn Turn bir kavşak simülatörü gibidir ve Eniyioyunlar.com üzerinde oynarken zamanlamalarınız için birçok kez pratik yapabilirsiniz. Diğer arabaların hareketlerine dikkatlice bakarken, ilerlemek ve kavşağa gitmek için en iyi anın ne olduğunu zamanlamanız gerekir. Tabii başka bir araca çarpmadan.

Ve Turn Turn oyununda sadece aracınızı kontrol etmiyorsunuz çünkü kavşağa birden fazla arabanın girmesi gerektiğinden genellikle siz sorumlusunuz. Bu nedenle, bir sonraki kavşağa ilerlemek için yolun konfigürasyonunu öğrenmeli ve bu bilgiyi birden fazla arabanın geçebilmesi için uygulamalısınız. Bu aynı zamanda o alandaki trafik akışını gerçekten öğrenmenizi ve dönüş yapmak için en iyi anın ne zaman olduğunu öğrenmenizi sağlar. Arabanızı ve yolu özellikle iyi kavradığınızı düşünüyorsanız, trafikteki diğer bazı arabaların arkalarına attığı parayı toplayacak şekilde dönüşlerinizi de zamanlayabilirsiniz. Bunları yalnızca bir kavşakta mükemmel zamanda dönerseniz toplayabilirsiniz. Neyse ki, bunlar sadece ikramiye ve bu fazladan parayı almak için herhangi bir zorunluluk hissetmemelisiniz. İsterseniz bu parayı yeni arabaların kilidini açmak için kullanabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynarken Turn Turn'i teslim etmek için en uygun zamanın ne olduğunu öğrenin.

Nasıl oynanır

Masaüstü bilgisayardan oynuyorsanız, aracınızı döndürmek için farenin sol tuşuna basın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Turn Turn? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için araba oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.