Traffic Jam 3D

Traffic Jam 3D dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin araba oyunları!

Araba sürme oyunları çok eğlencelidir ve Eniyioyunlar.com sitesinde her türlü aracın direksiyonuna geçebilirsiniz. Eniyioyunlar.com sitesini ziyaret ettiğinizde yarış oyunlarından park etme oyunlarına ve arabalarla oynanan diğer her türden eğlenceli oyunlara dilediğiniz kadar araba sürebilirsiniz. Bu tür araba oyunlarından biri de Traffic Jam 3D, her türlü senaryoda araba kullanabileceğiniz ve çeşitli görevleri tamamlamanız gerekiyor. Traffic Jam 3D oyununda, sürücülerin hızla şerit değiştirdiği ve anında uyum sağlamanız gereken yoğun trafikte örülerek gideceğiniz yere ulaşmaktan, belirli bir zaman diliminde belirli sayıda puan almaya kadar her şey elinizin altında olacak. Özellikle önünüzde giderek daha fazla araba gördüğünüz durumlarda direksiyon simidini sıkıca kavrayacaklarından kelimenin tam anlamıyla dolu olacaklar.

Daha önce büyük bir şehre gittiyseniz, ne kadar kalabalık olabileceklerini bilirsiniz ve trafikteki araba sayısı bazen oldukça şaşırtıcıdır. Traffic Jam 3D oyununda, böylesine yoğun bir şehirde araba kullanıyorsunuz ve her biri kendine özgü özelliklere sahip yirmiden fazla eğlenceli araç arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı beygir gücüne, frenlere ve yol tutuşa sahip arabalar bekleyebilirsiniz ve harika olan şey, bu özellikleri bile özelleştirebilmenizdir. Arabanızın görünümünü bile değiştirebilirsiniz. Ayrıca Traffic Jam 3D'de oynayabileceğiniz, hikaye moduna benzeyen Kariyer modu gibi birden fazla mod vardır veya Serbest modu seçtiğinizde sadece şehirde dolaşabilirsiniz. Ve şehirde araba kullanmaktan yorulursanız, içiniz rahat olsun, çünkü çölde veya otoyolda gitmeyi seçebilirsiniz. Dolayısıyla, Traffic Jam 3D oyununda işleri karıştırmak istiyorsanız bu seçeneğe sahipsiniz.

Eniyioyunlar.com sitesinde Traffic Jam 3D oynarken arabanızda dolaşın.

Nasıl oynanır

Aracınızın hareketini kontrol etmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Traffic Jam 3D? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için araba oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir