Ultimate Flying Car 2

Ultimate Flying Car 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin araba oyunları!

Heyecan verici özelliklerle dolu genişleyen bir metropolde süper uçan arabalar olarak maceraya atılmanın bir sonraki heyecan verici bölümü, Ultimate Flying Car 2 ile birlikte Eniyioyunlar.com'de. Bu serinin ikinci bölümü, bir dizi yeni unsurla yükseltilmiş bir deneyim vaat ediyor. Gelişmiş özellikler, eğlenceli araba fiziği, çok sayıda patlayıcı sürpriz ve adrenalin pompalayan aksiyon dalgası için kendinizi hazırlayın. Eniyioyunlar.com'daki bu heyecan verici oyun deneyiminde size meydan okumaya hazır çok hızlı arabaların bir araya gelmesine tanık olmaya hazır olun. Bu son sürümde dinamik iyileştirmelerle dolu, artırılmış bir maceraya hazırlanın. Ultimate Flying Car 2, oyun yolculuğunuzu geliştirmek için tasarlanmış bir dizi özelliğe sahiptir. Geniş şehir manzarasında gezinirken yüksek stabiliteyi deneyimleyin ve bu süper uçan arabaların ilgi çekici fiziğinin tadını çıkarın. Arttırılmış dozda patlayıcı unsurlar ve sizi heyecanlandıracak dinamik eylemler Ultimate Flying Car 2'de bir kez daha mevcut. Bu serinin ikinci bölümü, selefini geride bırakan heyecan verici bir hız, heyecan ve heyecan karışımı vaat ediyor.

Ultimate Flying Car 2'da otomotiv dünyasının birçok hız canavarı varken aksiyonun kalbine dalın. Becerilerinizi test etmeye ve yüksek hızlı oyunun sınırlarını zorlamaya hazır bu ilginç arabalardan oluşan heyecan verici bir seriyle heyecan doruğa çıkıyor. Bu bölüm sadece bir devam filmi değil; bu seri için ileriye doğru bir sıçrama. En son teknolojiyi süper uçan arabaların saf gücüyle birleştiren sürükleyici bir deneyim arıyorsanız Eniyioyunlar.com'da Ultimate Flying Car 2 sizin için mükemmel bir seçimdir.

Oyunun ikinci bölümünün uçsuz bucaksız ve hareketli şehir manzarasında sahne, büyük bir hesaplaşmaya hazırlanıyor. Hızlı karşılaşmalar, patlayıcı gösteriler ve yürekleri durduran manevralar, serinin ilk oyununu geride bırakan heyecan verici bir oyun deneyimi vaat ediyor. Bu uçan arabalarla yüzleşmek için kemerlerinizi bağlarken Eniyioyunlar.com'da hız ve heyecanın birleşimine hazır olun.

Nasıl oynanır

Arabanızı yönlendirmek için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını, hızlandırmanızı etkinleştirmek için sol Shift düğmesini, kamera görünümünü değiştirmek için C'yi ve arabanızın konumunu sıfırlamak için R'yi kullanın. Oyunda iki oyuncu varsa biri yön tuşlarını diğeri WASD'yi kullanacak, ikinci oyuncu ise M ile güçlendirmesini aktif hale getiriyor, O ile kamera görüntüsünü değiştiriyor ve U ile arabanın konumunu sıfırlıyor.

Ultimate Flying Car serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Ultimate Flying Car

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Ultimate Flying Car 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için araba oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir