Unblock Cube 3D

Unblock Cube 3D dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zeka oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde Unblock Cube 3D oynadığınızda eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun deneyimi yaşayın ve hafızanızı ve mekansal farkındalığınızı test edin. Bu 3D oyunda, tüm küçük küpleri oyun alanından ayırmanız gerekiyor. Bu küplerin her birinin üzerinde, dokunduğunuzda hangi yöne gideceklerini gösteren bir ok vardır. Bazen yolları bloke olur ve bloklar yalnızca okun gösterdiği yönde hareket edebildiğinden, yoldaki tüm engelleri kaldırdığınızdan emin olmalısınız.

Unblock Cube 3D'in 3B grafikleri, küpü hareket ettirmenize ve hangi küpleri temizleyebileceğinizi ve hangilerini temizleyemeyeceğinizi bulmanıza olanak tanır. Belirli bir yolu diğer küpler için nasıl temizleyeceğinizi de öğrenebilirsiniz. Denenecek çok sayıda seviye ve seviye konfigürasyonu ile Unblock Cube 3D, rahatlatıcı bir oyun istediğiniz zamanlar için harika bir seçimdir. Dahası, oyunda ilerledikçe seviyeler giderek zorlaşıyor, ancak ilerlemek için Unblock Cube 3D deneyiminize ve bilginize sahip olmanın yanı sıra, küplerden herhangi birinin yönünü tersine çevirmenizi sağlayan faydalı bir öğe de elde ediyorsunuz. tahtaya yerleştirilir. Bu hareket, yapbozun engelini kaldırmak için ihtiyacınız olan şey olabilir.

Eniyioyunlar.com üzerinde Unblock Cube 3D oynadığınızda küpleri temizlemenin doğru yolunu bulun.

Nasıl oynanır

Küpleri okun gösterdiği yönde hareket ettirmek için farenin sol tuşuyla tıklayın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine onlara dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Unblock Cube 3D? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zeka oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.