Woblox

Woblox dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zeka oyunları!

Woblox'da organize etme ve planlama becerileriniz test edilir ve çanta veya başka bir şey paketlemeyi seviyorsanız bu oyun tam size göre. Kolay anlaşılır kuralları ve rahatlatıcı doğasıyla Woblox, dinlenmek istediğiniz zamanlar için harikadır, aynı zamanda beyninizi eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde harekete geçirir. Ve Woblox'da size saldırabilecek bazı kötü düşmanların yakın bir tehdidi olmadığından, herhangi bir ekstra baskı olmadan oynayabilirsiniz.

Woblox oyununda bazı tahta parçaları bir tahta üzerinde hareket ettirmelisiniz, öyle ki yeşil renkli tahta parça ekrandan okların gösterdiği yönde çıkabilsin. Kolay değil mi? Öyle görünse de, oyuna başladığınız ve rotayı planlamaya çalıştığınız anda, hareketlerinizin ne kadar sınırlı olduğunu ve yaptığınız her hareketin işleri nasıl büyük ölçüde değiştirdiğini anlayacaksınız. Ve eğer doğru planlamazsanız, bir sonraki seviyeye geçemezsiniz. Ahşap parçalar sadece yanlara veya yukarı ve aşağı kayabilir. Her şey onların baktığı yöne bağlıdır. Ve parçaları yerleştirmek için yeriniz biraz sınırlı olsa da, bu aynı zamanda doğru yolu bulana kadar her türlü konfigürasyonu hızlı bir şekilde deneyebileceğiniz anlamına gelir. Ancak bölümü bitirdiğinizde kendinizi çok zeki hissetmenizi sağlayacak.

Woblox'i denediğinizde sizi düşündüren ama aynı zamanda rahatlatıcı olan eğlenceli bir oyun istediğinizde Eniyioyunlar.com'ı ziyaret edin.

Nasıl oynanır

PC'den oynuyorsanız, tahta parçalarını seçmek ve sürüklemek için farenin sol fare düğmesini kullanın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, oyunla etkileşim kurmak için ekrana dokunun ve parmağınızı basılı tutun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Woblox? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zeka oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.