Vex 7

Vex 7 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesindeki bu popüler dizinin bir sonraki girişini oynadığınızda, Vex evreninde başka bir heyecan verici ve tehlikeli maceraya hazır olun. Vex 7 ile yeni bir yolculuğa çıkın ve üstesinden gelinmesi gereken bir dizi yeni zorluğa hazırlanın. Ama aynı zamanda çok fazla eğlenceye hazırlanın. Bildiğiniz ve sevdiğiniz oyun tarzıyla Vex 7, sizi bir kez daha cüretkar bir çöp adam karakterinin yerine koyacak ve birlikte seviyeleri kirleten her türlü tehlikeden kaçınacaksınız: keskin sivri uçlar ve diğer her türden tehlikeli mermiler , her seviyenin sonuna kadar yolunuzu dokumanız gerekecek.

Vex 7 karakteri çok çeviktir ve bu, maceranız boyunca sizi gerçekten hayatta tutan şeydir. Yalnızca platformlara kolayca çift zıplamakla veya her türlü tehlikeden kaçmak için değil, aynı zamanda Vex 7 karakterinin akrobatik becerileri sizi güvenliğe götürecek başka bir araçtır. Her seviyede karşılaştığın zorluklar, reflekslerinden çok şey isteyecek, ancak eğitim ve kararlılık yoluyla, yoluna çıkan her engelin üstesinden gelebilirsin. Ancak Vex 7 oyununda yalnızca refleksleriniz test edilmekle kalmayacak, aynı zamanda zamanlamanın doğru olduğundan da emin olmalısınız. Her türlü dönen testereden kaçarken veya yalnızca farklı platformlara atlamanız gerektiğinden, Vex 7 oyununda ilerlemek istiyorsanız bu eylemleri ne zaman gerçekleştireceğinizi bilmek çok önemlidir.

Eniyioyunlar.com sitesinde Vex 7 oynarken başka bir eğlenceli maceraya atılın.

Nasıl oynanır

Seviyede hareket etmek için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrandaki düğmelere dokunun.

Vex serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Vex 3 Xmas
  2. Vex 8
  3. VEX Challenges
  4. Vex 6
  5. Vex 5
  6. Vex 4
  7. Vex 3

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Vex 7? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.