Jumpy Helix

Jumpy Helix dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde oynayabileceğiniz yüksek tempolu bir oyun olan Jumpy Helix'de kuleye inin. Hatırlaması kolay kuralları ve basit kontrol şemasıyla Jumpy Helix, kısa oturumlarda oynayabileceğiniz ve yüksek skorunuzu geçmeye çalışabileceğiniz bir oyundur. Bu oyunda zıplayan bir topu kontrol ediyorsunuz ve tek yapmanız gereken kuleyi, zıplayan top sizi daha da aşağıya götüren boşluğa sığacak şekilde yeniden yönlendirmek ve aynı zamanda yolunuza çıkan tüm tehlikelerden kaçmak. .

Tabii ki, aşağı indikçe, işler daha da zorlaşıyor ve reflekslerinizin önünüzde yatan tüm tehlikelerden kaçınmaya ve onlardan kaçmaya hazır olması gerekecek. Neyse ki, çok fazla katı temizlemeyi başarırsanız, yolunuza çıkan tehlikelerin üstesinden gelebileceğiniz bazı yenilmezlik anları yaşarsınız. Grafikler ayrıca tehlikelerin nerede olduğunu görmenize yardımcı olur, ancak refleksleriniz sizinle yeniden başlamak zorunda kalmanız arasındaki tek şeydir.

Eniyioyunlar.com sitesinde Jumpy Helix oynadığınızda yüksek puan alın ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Sol fare düğmesine basın ve topu yönlendirmek için fareyi sola veya sağa hareket ettirin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, topu ekranda hareket ettirmek için ekrana dokunun ve parmağınızı sola veya sağa kaydırın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Jumpy Helix? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.