Uphill Rush 12

Uphill Rush 12 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Uphill Rush serisinin 12. girişinde Eniyioyunlar.com üzerinde oynarken arabanızı takla atmadan bitiş çizgisine ulaşın. Oyunun amacı kulağa kolay gelebilir, ancak Uphill Rush 12, yer aldığınız yarışlar sırasında, üstesinden gelmeniz gereken her türden benzersiz ve eğlenceli zorluklar sunar ve sürüş becerileriniz gelişirken, aynı zamanda yeni heyecan verici şeyleri de fethetmeniz gerekir. yolundaki engeller. Tabii ki, sadece yeteneğinize güvenmek zorunda değilsiniz, ayrıca bitirdiğiniz her başarılı yarış için jeton kazanırsınız ve bu jetonları daha sonra bitiş çizgisine ulaşmak için yeni araçlar satın almak için kullanabilirsiniz. Ancak Uphill Rush 12, sahip olduğunuz seçenekleri çeşitlendiriyor ve yalnızca arabalar arasında seçim yapmıyorsunuz: kaykaylardan, bisikletlerden ve hatta atlardan diğer benzersiz araçlara binmeye hazırlanın. Uphill Rush 12, bitiş çizgisine nasıl ulaşmak istediğinize karar vermenizi sağlar. Tabii ki, bu seçeneklerin her biri, avantajları ve dezavantajları olan kendi benzersiz istatistikleriyle birlikte gelir.

Ekstra özelleştirme seçenekleri istiyorsanız, oynadığınız karakteri de özelleştirebilirsiniz. Ancak Uphill Rush 12'in asıl amacı bitiş çizgisine ulaşmaktır ve bunu yapmak için bulunduğunuz parkurlara uyum sağlamanız ve öğrenmeniz gerekir ve her birinin üstesinden gelmeniz gereken kendi özellikleri vardır. Döngüleri, engelleri ve her türden başka sürprizleri var ama deneyimli bir sürücü için hiçbir tehdit oluşturmayacaklar.

Eniyioyunlar.com sitesinde Uphill Rush 12 oynadığınızda eğlenceli yarışlara atılmaya hazır olun.

Nasıl oynanır

Arabanızı kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın ve hızlandırma işlevini etkinleştirmek için Boşluk düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekran düğmelerine dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Uphill Rush 12? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.