Viking Escape

Viking Escape dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin koşu oyunları!

Eniyioyunlar.com'da Viking Escape oynarken büyülü bir ejderha üzerinde uçmaya ve canavar istilasından kaçmaya hazır olun. Belirli bir kıyametten kaçmak için, sürekli olarak size doğru gelen düşmanlardan ustaca kaçınmalısınız ve kaçınma yeterli olmadığında, yolunuza çıkan her şeyi yok etmek için farklı türde mermiler de atabilirsiniz. Bu mermilerin güçlü ve zayıf yönleri var ve her durumda hangisinin daha iyi olduğunu öğrenmelisiniz. Sonsuz cephaneniz olmadığını unutmayın, bu nedenle ne zaman ateş edeceğinizi dikkatli bir şekilde seçin ve ekranda cephane doldurma arayışında olun.

Kaçışınızı durdurmaya çalışan düşmanlar tüm şekil ve boyutlarda gelir ve her birinin farklı bir saldırı türü vardır, bu nedenle size doğru mermi atan bazılarıyla karşılaşacaksınız, diğerleri ise sadece size çarpışmak ve hayatınızı bu şekilde yavaş yavaş tüketmek isteyecek. Ancak ejderhanızın çevikliğini ve harika reflekslerinizi kullanarak, gelen herhangi bir tehlikeden kaçabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com'da Viking Escape'i seçtiğinizde bir fantezi krallığında geçen eğlenceli bir oyun oynayın.

Nasıl oynanır

Klavye kullanıyorsanız, ejderhayı kontrol etmek için ok tuşlarını veya WASD'yi kullanın ve mermi atmak için SPACE tuşuna basın. Mermi türünü değiştirmek için ekranın sol tarafında bulunan mermi simgesine tıklayın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, ejderhayı kontrol etmek için ekrandaki ok düğmelerine, mermi türünü değiştirmek için ekranın sol tarafında bulunan mermi simgesine ve sağ taraftaki atış simgesine basın. çekim yapmak için ekran.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Viking Escape? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için koşu oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.