Village Defense

Village Defense dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin savunma oyunları!

Village Defense'da adından da anlaşılacağı gibi, amansız bir düşmana karşı köyünüzün savunmasını planlamanız gerekiyor. Bunu yapmak için, ordunuzda hayati bir rolü olan çeşitli birimler emrinizde. Sizin işiniz bu birimleri ne zaman kullanacağınızı ve her birinin güçlü ve zayıf yönlerini bilmektir.

Bazı birimler, düşmanlarınızı yenmek için asker satın alabileceğiniz hammaddeler üretir. Bu askerler her şekilde ve boyutta olabilir ve bazıları uzaktan ateş etmekte en iyisiyken, diğerleri güçlerini ancak dövüş sadece bir yumruk uzaktayken gösterirler.

Ancak sadece bir birlik almak yeterli değildir, çünkü bu birimleri de savaş alanına dikkatli bir şekilde yerleştirmeniz gerekir, çünkü diğer şeritlerde hareket edemezler ve eğer bir düşman savunulmayan bir şeritte ilerliyorsa, düşmana doğru net bir yolu vardır. senin köyün.

Stratejik zihninizi Eniyioyunlar.com üzerinde eğitin ve kazanmak için birliklerinizi Village Defense'da düzgün bir şekilde yönetin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Village Defense? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için savunma oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.