Vortex 9

Vortex 9 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin silah oyunları!

Vortex 9'da şiddetli savaşlara girerken kendinizi tuhaf ve büyüleyici bir savaş dünyasına hazırlayın. Kendinizi bir savaş lolipopuyla veya ateşli silahlardan oluşan bir cephanelikle silahlandırın ve stil sahibi kahramanların, çılgın silahların ve patlayıcı savaşların sizi beklediği bu eşsiz alanda hakimiyetinizi ortaya koyun. Vortex 9, becerilerinizi sergileyebileceğiniz ve Vortex evreninde gerçekte kimin olduğunu dünyaya bildirebileceğiniz bir arenadır. Her biri kendine özgü yeteneklere sahip 8 harika karakteri keşfedin: John ve Jane'den Marvin McSpy'a, Bay Goodboy'a, Jess Purrfect'e, Hellen D. Mon'a, Mercydroid'e ve Beelzebox'a. Kendinizi düzinelerce çılgın ateşli silahla, alışılmadık yakın dövüş silahlarıyla ve ağır makineli tüfeklerle donatarak cephaneliğinizin, komuta ettiğiniz karakterler kadar çeşitli olmasını sağlayın. Ufukta daha heyecan verici modların geleceği vaadiyle Takım savaşı, Deathmatch Solo ve Capture Point gibi çeşitli oyun modlarında savaşlara katılın.

Her biri oyun evreninin nefes kesen manzaralarında yer alan, Vortex 9'in sunduğu çeşitli haritalar arasında geçiş yapın. Kendinizi dinamik oyuna kaptırın ve yoğun savaşlarınızın arka planını oluşturan güzel yerleri keşfedin. Her dövüşte çok çeşitli silahlar emrinizdedir ve hayatta kalmak ve haritadaki diğer oyuncuları yenmek için kaç silaha ihtiyacınız olduğunu asla bilemezsiniz. Belki bir el bombası atabilir ve ardından makineli tüfeği kullanarak skor tablosunda en üst noktaya ulaşabilir veya hatta yakın dövüş silahını kullanarak haritadaki rakiplere yakınlaşabilirsiniz.

Çılgın dövüş atmosferini benimseyin ve çeşitli ve eksantrik karakterler aracılığıyla bireyselliğinizi ifade edin. Eniyioyunlar.com'da Vortex 9'nin öngörülemeyen ve heyecan verici dünyasında parlayın ve yoğun aksiyona hazır olun.

Nasıl oynanır

Hareket etmek için WASD tuşlarını kullanın, ateş etmek için sol fare düğmesine basın, yakınlaştırmak için sağ fare düğmesine basın ve mevcut silahlarınız arasında geçiş yapmak için 1'den 5'e kadar numaralı tuşları kullanın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Vortex 9? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için silah oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir