Wednesday Besties Fun Day

Wednesday Besties Fun Day dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin giydirme oyunları!

Selam kızlar! Stil hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek en iyi oyun olan Wednesday Besties Fun Day'in muhteşem dünyasına dalmaya hazır olun! Kendinizi kraliçeler gibi öldürmenize neden olacak destansı bir moda macerasında Çarşamba ve en yakın arkadaşı Enid'e katılın. Kemerlerinizi bağlayın, çünkü bu beş seviyeli fantezinin tüm detaylarını anlatmak üzereyiz!

Birinci seviye tamamen Çarşamba günkü makyaj büyüsüyle ilgili. O fırçaları alın ve tüm dikkatleri üzerinize çekecek görünümler yaratmaya hazırlanın. Gece yarısı gökyüzüne rakip olabilecek buğulu gözlerden, makyajsız görünmenizi sağlayacak kusursuz fondötene kadar, içinizdeki makyaj sanatçısını ortaya çıkarmanın ve Çarşamba gününe bir süperstara yakışır bir makyaj yapmanın zamanı geldi. Bu harmanlama becerilerini harekete geçirin ve güzellik dönüşümünün başlamasına izin verin!

Ama şık şapkalarınızı sıkı tutun, çünkü ikinci seviye moda çılgınlığının başladığı yerdir! Çarşamba tamamen o gotik şık havayla ilgili ve biz bunun için buradayız! Kalbinizi attıracak aksesuarlarla eşleştirilmiş, güven yayan şık siyah kıyafetleri salladığını hayal edin. Pièce de résistance'ı da unutmayalım - ünlü çello! İçinizdeki stilisti ortaya çıkarmanın ve Çarşamba günkü goth oyununu yepyeni bir muhteşemlik düzeyine çıkarmanın zamanı geldi!

Şimdi vites değiştirelim ve moda ikonu Enid'e odaklanalım! Üçüncü seviye, Enid'e kişiliği kadar canlı ve renkli bir makyaj görünümü vermekle ilgilidir. Gözlerini patlatacak cesur, parlak paletleri ve kendini ifade edecek eğlenceli dudak tonlarını düşünün. Muhteşem fashionista'mızda makyaj becerilerinizi sergilemeye ve içinizdeki divayı ortaya çıkarmaya hazırlanın!

Ama bekleyin, moda fantezisi burada bitmiyor! Dördüncü seviye, Enid'in tarzının gerçekten parladığı yerdir. Moda duygularınızı heyecanla harekete geçirecek canlı renkler, sıra dışı desenler ve modaya uygun kıyafetler patlamasına hazır olun. Enid, tamamen kendine özgü tarzını benimsemek ve kendini moda yoluyla ifade etmekle ilgilidir. Bir profesyonel gibi karıştırıp eşleştirme ve Enid'i trend belirleyici ve moda ilham kaynağı yapacak kıyafetler yaratma zamanı!

Son olarak, kesinlikle en az değil, beşinci seviyede büyük finalimiz var! Sevimli dostumuz Thing'e nihai gotik manikürü vermenin zamanı geldi. Mükemmel tırnak uzunluğunu seçmekten kenar dokunuşu katacak goth yüzükleri ve bilezikleri seçmeye kadar, her şey Thing'in kendisi kadar karanlık ve muhteşem bir manikür yaratmakla ilgilidir. Ve tabii gotik ojeyi de unutmayalım! "Tutum" diye bağıran bir renk seçin ve gotik bir cazibe dokunuşuyla görünümü tamamlayın.

İşte burada, şık okuyucular! {gameName, sizi haberdar ederken moda tutkunu ruhunuzun uçmasını sağlayacak oyundur. Bu makyaj görünümlerini öldürmeye, bu keskin kıyafetleri sallamaya ve herkesi konuşturacak gotik bir manikür yaratmaya hazırlanın. Eşsiz tarzınızı kucaklamanın, kendinizi korkusuzca ifade etmenin ve dünyaya neyden yapıldığınızı göstermenin zamanı geldi! Harika kalın, sert kalın ve olduğunuz stil yıldızları gibi parlamaya devam edin!

Wednesday serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Wednesday's Breakup Handbook

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Wednesday Besties Fun Day? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için giydirme oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.