Yummy Tales 2

Yummy Tales 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin 3'lü eşleştirme oyunu!

Yummy Tales geri döndü ve her zamankinden daha iyi! Bir kez daha aşırı sevimliliğe hazırlanın ve Yummy Tales'ın muhteşem tarlalarından gelen sevimli hayvanlara eğlenceli bir macerada katılın. Yummy Tales'tan alışık olabileceğiniz güzel grafikler serinin bu devamında yer alıyor, mutlu müzik geri döndü ve eğlence kuralları hala aynı.

Yummy Tales 2, gevşemek ve kafanızı boşaltmak istediğiniz zaman oynayabileceğiniz çok rahatlatıcı bir oyundur. Seviyelerde ilerlemek için tek yapmanız gereken, tahta konfigürasyonu ile aynı türden üç sebze veya meyveyi düz bir çizgide eşleştirecek şekilde oynamak. Bunu yapmak onları tahtadan silecektir.

Geçmeniz gereken 900'den fazla seviyeyle, Yummy Tales 2 oyununda kurallarda ustalaşma ve oldukça uzman olma şansınız olacak. Buna ek olarak, bitirebileceğiniz bulmacaları daha da genişleterek oynayabileceğiniz günlük görevler ve zorluklar da vardır.

Eniyioyunlar.com'da Yummy Tales dünyasına dönün ve bu mutlu oyunun keyfini yeniden keşfedin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Yummy Tales 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için 3'lü eşleştirme oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.