Zombie Number

Zombie Number dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zombi oyunları!

Zombi sürüsü tarafından boğulmak istemiyorsanız, matematik denklemlerini olabildiğince hızlı bir şekilde doğru bir şekilde çözmeniz gereken eğlenceli bir oyun olan Zombie Number oynarken matematik becerilerinizi geliştirin ve zombileri ortadan kaldırın.

İstilaya karşı savaşmak ve hayatta kalmak için matematikte belirli bir el becerisine sahip olmanız gerekir. Ancak ilk başta o kadar yetkin değilseniz endişelenmeyin, çünkü bir süre Zombie Number oynadıktan sonra matematik becerileriniz kesinlikle gelişecektir ve toplama, çıkarma, çarpma ve bölme gözünü korkutmayacak şeyler olacaktır. sen kadar. Zombie Number, belirli bir işlemde hızınızı test eden bir oyun moduna sahiptir, bu nedenle toplamanızı test eden, çıkarmanızı test eden vb. Ve oyuna alıştıktan sonra hepsini bir araya getiren modu deneyebilirsiniz.

Kontrol edebileceğiniz karakter birkaç vuruşu sürdürebilirken, yenilmez olduğunuzu düşünmeyin! Ya denklemi çözüp silahınızın atış kabiliyetini açarsınız ya da tekrar denemeniz gerekir.

Eniyioyunlar.com'da matematik denklemlerini çözmede daha iyi olun ve Zombie Number'da zombi istilasına karşı savaşın.

Nasıl oynanır

Mevcut oyun modlarından birini seçin: toplama, çıkarma, çarpma, bölme veya yukarıdaki tüm modların bir kombinasyonu olan rastgele modu seçin. Bunların her biri belirli bir matematik işlemini test eder. Silahınızı ateşlemek için her zombinin kendisine bağladığı denklemi çözen doğru sayıları seçmek için ekranın altındaki hesap makinesini kullanın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Zombie Number? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zombi oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.