Zombies Shooter

Zombies Shooter dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin silah oyunları!

Acımasız bir zombi virüsünün ardından, bir zamanlar gelişen şehir artık ölümsüzler tarafından kuşatılmış durumda. Sokaklar, evlere ve ara sokaklara sığınan zombilerin akıllardan çıkmayan inlemeleriyle yankılanıyor. Zombies Shooter'daki göreviniz şehri bu amansız sürülerin pençesinden kurtarmaktır. Muazzam bir silah cephaneliğiyle donanmış olarak, zombi tehlikesini ortadan kaldırmak için bir yolculuğa çıkacak ve her güçlü atışta parçalanan düşmanların korkunç gösterisine tanık olacaksınız. Şehrin kaderi tehlikede ve onu Zombies Shooter'de yaşayan ölülerin amansız pençesinden kurtarmak size kalmış. Tehlikeli sokaklarda gezinirken cephaneliğiniz, zombi saldırısına karşı savaşta cankurtaran halatınız haline gelir. Her biri ölümsüzlere benzersiz ve tatmin edici bir darbe indirmek için tasarlanmış çok çeşitli silahlar hizmetinizdedir. Hızlı ateş eden ateşli silahlardan yıkıcı patlayıcılara kadar, elinizdeki imha araçları, zombi sürüsüyle yüzleşirken içgüdüsel bir deneyim vaat ediyor. Zombies Shooter'da şehrin son savunma hattı olurken, bu güçlü silahları kullanmanın getireceği adrenalin patlamasına kendinizi hazırlayın.

Savaşlarınızın sonuçlarının canlı bir katliam tablosu çizdiği yoğun karşılaşmalara katılın. Silahlarınız ölümsüz formlarını parçalarken düşmanlarınızı parçalara ayırın. Ancak tetikte olun; bacaklarınızdan vurulan zombiler size doğru amansız bir şekilde sürünmeye devam edebilir, bu da görevinize bir strateji ve aciliyet unsuru katabilir. Şehrin hayatta kalması, bu tehlikeli senaryolarda gezinme ve zombi sürüsünün oluşturduğu sürekli gelişen tehdide uyum sağlama yeteneğinize bağlı. Kaosun ortasında şehri kurtarma kararlılığınız teste tabi tutuluyor. Zombilerin amansız saldırısı, hareketlerinin öngörülemezliğiyle birleştiğinde, her hareketinizde hızlı düşünmeyi ve hassasiyeti gerektirir. Evler, sokaklar ve ara sokaklar arasında gezinin, stratejik olarak savaşlarınızı seçin ve ölümsüzlerle yüzleşin. Şehrin kaderi omuzlarınızda ve yalnızca stratejik yeteneğiniz ve nişancılığınız sayesinde şehri zombi kıyametinin pençesinden kurtarmayı umabilirsiniz.

Bu yüksek riskli hayatta kalma savaşında her eyleminiz, şehri zombi belasından kurtarmaya bir adım daha yaklaştıracak. Silahlarınızı kullanıp tehlikeli arazide ilerledikçe zorluk daha da yoğunlaşıyor ve şehrin kurtuluşu daha da zorlu bir görev haline geliyor. Zafer kazanıp şehri ölümsüzlerin amansız pençesinden mi kurtaracaksınız, yoksa zombi sürüsüne yenik mi düşeceksiniz? Zombies Shooter'deki şehrin kaderi sizin ellerinizde; Eniyioyunlar.com'da ayağa kalkıp kıyametle yüzleşmenin zamanı geldi.

Nasıl oynanır

Karakterinizi hareket ettirmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın, ateş etmek için farenin sol tuşuna basın, sağ fare tuşu silahınızı hedef alır, R silahınızı yeniden yükler, zıplamak için Space tuşuna basın ve fare tekerleği silahlarınız arasında gezinecektir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Zombies Shooter? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için silah oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir