Blind Bat

Blind Bat dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde Blind Bat'i seçtiğinizde sevimli bir yarasa olarak oynayın ve yaratık dalgalarıyla savaşın. Blind Bat, her atışın önemli olduğu bir oyundur, bu nedenle, yüksek bir skor elde etmek istiyorsanız ve diğer uçan hayvanların size vurup sizi yenmesini istemiyorsanız, yaptığınız her atışın zamanlamasını çok dikkatli yapmalısınız. Neyse ki, yaptığınız her başarılı vuruş, cephane sayacınızı yenileyecektir. Blind Bat oyununda yarasa olarak oynadığınız için biraz uçmayı bekleyebilirsiniz ve bu, her zaman istediğiniz kadar hareketsiz duramayabileceğiniz anlamına gelir. Bu da demek oluyor ki, yaptığınız her çekim bu sürekli hareket dikkate alınarak yapılmalıdır. Elbette uçan sadece siz değilsiniz çünkü düşmanlarınız da sürekli hareket halinde, bu da nişan almayı daha da zorlaştırıyor.

Blind Bat ile ne kadar çok oynarsanız, nişan almanın inceliklerini o kadar iyi anlayacak ve çok daha sık atış yapabileceksiniz. Mermilerinizden birinin hedeflerine doğru uçtuğunu her gördüğünüzde, koltuğunuzun kenarında olacağınız bir an olacaktır, çünkü her atış sizi zafere veya yenilgiye yaklaştırabilir.

Blind Bat'in güzel piksel sanatı grafikleri dünyayı canlandırıyor ve havalı bir güneş gözlüğüyle yarasa olarak oynadığınız bu eşsiz dünyaya adım attığınız için büyüleneceksiniz.

Blind Bat oynarken Eniyioyunlar.com sitesinde dikkatli nişan alın ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Ateş etmek için farenin sol tuşuna basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Blind Bat? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.