Zombie Quarrel

Zombie Quarrel dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Zombilere mızrak fırlattığınız bir oyun arıyorsanız Eniyioyunlar.com oyunu tam size göre. Zombie Quarrel oyununda bu sivri tahta çubuklarla dikkatli bir şekilde nişan almalı ve onları azgın zombilere doğru fırlatmalısınız. Okları ve yayları olan zombileri genellikle görmeseniz de Zombie Quarrel oyununda bu ölümcül silahları nasıl kullanacaklarını öğrendiler ve aynı zamanda size saldırıyorlar. Bu, Zombie Quarrel oyununu oldukça yoğun bir deneyime dönüştürüyor çünkü hem siz hem de zombiler birbirinize tahta silahlar fırlatıyorsunuz ve her biri diğerini mümkün olan en kısa sürede ortadan kaldırmayı umuyor.

Karakteriniz ve zombiler birden fazla vuruşa dayanabilirken, kafaya hızlı bir atış ikinizden biri için oyun biter. Bu, her zaman ya atışlarınızı sabitlemek için zaman ayırdığınızı, bu da sizi gelen mermilere karşı daha savunmasız hale getirdiğinizi ya da sadece zombilere karşı olabildiğince çok mızrak lobisi yaptığınızı ve onlara saldırmadan önce onları vuracağınızı umduğunuzu garanti eder. Sen. Ancak vurulursanız, bazen zombilerin başlarının üzerinde ortaya çıkan sağlık paketlerini hedefleyebilirsiniz. Bu eşyalardan birini vurmayı başarırsanız, sağlığınız tamamen yenilenir.

Ne kadar çok zombi gönderirseniz, o kadar çok altın para kazanırsınız ve bu parayı karakteriniz için ekstra zırha dönüştürebilirsiniz. Her türden harika kask alabilir ve karakterinizi harika şekillerde özelleştirebilirsiniz. Bazı kaskların başka gereksinimleri vardır ve onları donatmak istiyorsanız, belirli sayıda sağlık paketini vurmak gibi, gücünüzü başka şekillerde kanıtlamanız gerekir.

Eniyioyunlar.com üzerinde Zombie Quarrel oynarken zombileri mızraklarınızla yok edin.

Nasıl oynanır

Nişan alma sürecini başlatmak için ekranda farenin sol düğmesine basın. Çekiminizin açısını ayarlamak için fareyi yukarı ve aşağı hareket ettirin. Yalnızca fare konumu karakterin arkasındaysa nişan alabilirsiniz. Ateş etmek için farenin sol düğmesini bırakın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, nişan almaya başlamak için ekrana dokunun ve mızrağı atmak için parmağınızı bırakın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Zombie Quarrel? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.