Cool Archer

Cool Archer dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesindeki harika nişan alma oyununda okçuluk becerilerinizi test edin ve Cool Archer oyununu deneyin. Burada, yapmanız gereken çeşitli zorlu atışlarla ok ve yayda ustalaşabilirsiniz. Cool Archer daha çok gerçekçiliği hedefler, bu nedenle hedefe nişan aldığınızdan emin olmanızın yanı sıra rüzgar gibi doğa güçlerini de hesaba katmanız gerekir. Neyse ki, Cool Archer size rüzgarın estiği yönü gösteriyor, ancak bunu hesaba katmak için hedefinizi ayarlamak bazen zorlu bir çaba olabilir.

Ancak Cool Archer seviyelerinde ilerlemek için, her yeni seviye size yeni bir meydan okuma getirdiğinden, sağlıklı dozda zorlu oyun oynama konusunda rahat olmanız gerekecek. Bu, dikkatli bir şekilde hesaba katmazsanız, atışlarınızın yörüngesini değiştirecek daha şiddetli bir rüzgar olabilir veya hedefin karmaşık bir hareketi olabilir. Ve evet, Cool Archer'deki hedef her türlü karmaşık harekete sahip olabilir ve özellikle ileriki seviyelerde, yaptığınız her atış sizi koltuğunuzun kenarında tutacak, okun havada uçtuğunu göreceksiniz.

Cool Archer, 3B grafikleriyle nişan almayı biraz daha gerçekçi hale getirebilir ve bazı durumlarda oklarınızı yönlendirmenize yardımcı olabilir. Ve alabileceğiniz tüm yardıma ihtiyacınız olacak, çünkü yalnızca üç kez ıskalayabilirsiniz, kaçırdığınız her atış değerli oklarınızdan birini tüketir. Bu nedenle, çevrimiçi lider tablolarında ilerlemek ve Cool Archer'de gıpta ile bakılan en üst sırayı almak istiyorsanız dikkatli bir şekilde nişan alın.

Eniyioyunlar.com üzerinde Cool Archer oynarken nişanınızı test edin ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Yayı fareyi kullanarak hareket ettirin ve ateş etmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız nişan almaya başlamak için ekrana dokunun ve ateş etmek için bırakın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Cool Archer? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.