Block Champ

Block Champ dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zeka oyunları!

Block Champ oyununda size verilen blokları bir uçtan diğer uca düz bir blok çizgisi oluşturacak şekilde düzenleme gücüne sahipsiniz. Yani bir nevi Tetris'e benziyor, ancak hızla düşen parçaların ek baskısı olmadan, nereye düşmeleri gerektiğini çabucak bulmanız gerekiyor.

Ancak bunun size Block Champ kolay bir oyun olduğunu düşündürmesine izin vermeyin. Tam tersine, kartın konfigürasyonu bazen sizi nasıl ilerleyeceğinize dair hiçbir fikriniz olmadan bırakacağından. Size yardımcı olmak için üzerlerinde yıldırım döşemesi olan bazı bloklar var ve aynı çizgiye iki yıldırım döşemesi yerleştirebilirseniz, tüm çizgiyi yok edecek büyük bir şimşek belirecek. Bunu stratejik olarak yapın ve daha fazla puan kazanın. Öte yandan, kaybolmaları için iki kez ortadan kaldırmanız gereken bazı taşlar vardır, bu nedenle konumlarının her zaman farkında olun.

Tetris'in formülünü alan ve Eniyioyunlar.com üzerinde Block Champ oynadığınızda onu biraz farklı bir şeye dönüştüren benzersiz bir oyun oynayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Block Champ? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zeka oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.