Bubble Shooter Arcade 2

Bubble Shooter Arcade 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin top oyunları!

Bubble Shooter Arcade 2, ünlü Bubble Shooter Arcade'in devam oyunudur ve Eniyioyunlar.com'de, yalnızca kısa bir tıklamayla tüm görkemiyle baloncuk vurmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Yepyeni grafikler ve efektlerle Bubble Shooter Arcade 2, zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz klasik deneyimi sunuyor, ancak onu serinin ilk oyunundan ayıran pek çok harika yeni özellik getiriyor. Bubble Shooter Arcade 2, bazı yeni grafik seçeneklerinin yanı sıra, patlamaya hazır baloncukları değiştirme seçeneği de sunuyor. Ve baloncukları temizlemek, oldukça hızlı bir şekilde tamamlanması gereken bir görevdir, çünkü tahtaya her 15 saniyede bir iki yeni balon sırası eklenir ve bir sıra baloncuk belirli bir çizgiyi geçtikten sonra seviyeyi yeniden başlatmanız gerekir. Akılda tutulması gereken bir diğer şey de, ekranın alt kısmında üzerinde numaralar bulunan cepler olduğu ve baloncukları istiften ayırmayı başardıktan sonra bunlardan herhangi birine düşerek size izin verebilecekleri gerçeğidir. belirli bir puan.

Bir balon patlatma oyunundan bekleyebileceğiniz gibi, Bubble Shooter Arcade 2 oyununda aynı renkten en az üç veya daha fazla baloncuğun birbirine bağlanması için balon destesini patlatmanız gerekir. Bunu başarırsanız, bu baloncuklar tahtadan temizlenir, bu da size puan verip tahtayı temizler ve size daha fazla zaman kazandırır, aynı zamanda daha önce erişilemeyen bir balon destesini vurmanız için bir yol oluşturabilir. Ve aynı anda çok sayıda balonu temizlerseniz, güç çubuğunuz daha hızlı dolar, bu da size her türden eğlenceli özel baloncuklar sağlayabilir, her renkteki baloncuklarla eşleşebilenler gibi. Hangi hedeflere ateş edeceğinizi seçerken, doldurabileceğiniz bir bar olduğunu da unutmayın. İyi bir stratejiye sahip olmak, gördüğünüz ilk balon yığınına ateş etmekten daha faydalı olabilir.

Eniyioyunlar.com üzerinde Bubble Shooter Arcade 2 oynadığınızda bir klasiğin devam oyununun keyfini çıkarın.

Nasıl oynanır

Nişan almak için fare düğmesini kullanın ve baloncukları ateşlemek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana çekim yapmak istediğiniz yönde dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Bubble Shooter Arcade 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için top oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.