Particles

Particles dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin top oyunları!

Balon patlatma oyunları, oynayabileceğiniz en iyi bilinen gündelik oyunlardan bazılarıdır ve onları deneyimlemek istiyorsanız Particles harika bir seçimdir. Canlı renklerle dolu zarif ve minimalist grafiklerle Particles sizi başka bir rauntta oynamaya ikna eder ve en yüksek puana ulaşmaya çalışırken dikkatinizi çeker. Üstelik kolay kontrolleri ve hiç de karmaşık olmayan kurallarıyla, günün endişelerinden uzaklaşmak için bu tür oyunlara her zaman güvenebilirsiniz.

Particles'i yüklediğinizde fark edebileceğiniz ilk şey, farklı renklerde dairelerle dolu bir seviyedir ve ekranın altında başka bir daire sırası ve ilk yığını gösteren bir ok görebilirsiniz. Oyunun amacı, aynı renkteki en az üç daireyi eşleştirecek şekilde alttaki daireleri yukarıdan yığına doğru nişan almak ve vurmaktır. Bunu başarabilirseniz, seçili daireleri oyun tahtasından kaldırırsınız. Özünde, bu kulağa basit geliyor, ancak yakında stratejinin çok önemli bir faktör olduğunu öğreneceksiniz, çünkü daha fazla puan istiyorsanız, dikkatli bir şekilde planlamanız gerekiyor.

Minimal tasarımı ve eğlenceli oynanışıyla Particles, Eniyioyunlar.com üzerinde deneyebileceğiniz bir başka eğlenceli ve rahatlatıcı deneyimdir.

Nasıl oynanır

Nişan almak için fareyi kullanın ve ateş etmek istediğinizde farenin sol tuşuna basın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, çekim yönünü seçmek için ekrana dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Particles? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için top oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.