Legendary Warrior Globin Rush

Legendary Warrior Globin Rush dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Yay ve oklarınızı alın ve hedefinizin hazır olduğundan emin olun ve Eniyioyunlar.com'da Legendary Warrior Globin Rush oyununda destansı bir maceraya atılın. Bu oyunun hain dünyasında hayatta kalmak için sakinliğinizi korumanız ve bir yay atarken rahat olmanız gerekir. Tahmin edebileceğiniz gibi, tahta oklarınız, diğer oyunlarda bulabileceğiniz silahlardan atılan yüksek hızlı mermilere kıyasla yerçekiminden daha dramatik bir şekilde etkilenir, bu nedenle okun izlediği yörünge yayında ustalaşmak, seviyelerde hayatta kalmak için çok önemlidir.

Adından da anlaşılacağı gibi efsanevi bir savaşçısınız ve böyle bir kahraman için dinlenmeye vakit yok. Sonuç olarak, oynadığınız karakter bölüm boyunca otomatik olarak hareket eder ve yalnızca çekimden sorumlusunuz. Ancak ateş etmenin kolay bir iş olduğunu düşünmeyin çünkü siz görevinizde ilerledikçe düşmanlar giderek daha sinsi hale geliyor. Yolculuğunuzun başlangıcında, temelde hedef talimi olan çok sayıda statik düşman bekleyebilirsiniz, ancak yakında etrafta zıplayan düşmanlar gibi daha tehlikeli düşmanlarla karşılaşacaksınız, bu da onları indirmeyi beklediğinizden çok daha zor hale getiriyor. Ve maksimum puanı kazanmak istiyorsanız, mümkün olduğunca az ok atmalısınız.

Eniyioyunlar.com Legendary Warrior Globin Rush üzerinde oynadığınızda efsane bir okçu olun.

Nasıl oynanır

Bilgisayar kullanıyorsanız, sol fare düğmesine basın ve doğru yörüngeyi bulana kadar basılı tutun. Okları atmak için düğmeyi bırakın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız kurallar aynıdır ancak farenin sol düğmesini basılı tutmak yerine ekrana dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Legendary Warrior Globin Rush? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.