Chemistry Set Balance

Chemistry Set Balance dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Kimya hakkında bir şey biliyorsanız, kimyasal reaksiyonların dengesinin ne kadar hassas olduğunu bilirsiniz ve bir formülde yapılacak en ufak bir değişiklik her şeyi büyük ölçüde değiştirebilir. Chemistry Set Balance kimyasal denklemleri dengelemeyle ilgili bir oyun değil, ancak kimyanın hassas dengesiyle ilgili bir oyun olduğunu söyleyebilirsiniz, çünkü kimyasal elementin üzerine yerleştirildiği platformları dikkatlice döndürmeniz gerekir, böylece güvenli bir şekilde düşebilir diğer ilginç sıvılarla dolu behere.

Tahmin edebileceğiniz gibi, oyun size sadece az sayıda platformu kontrol etmeniz gereken bazı temel eğitim seviyeleri ile başlıyor, ancak ilerledikçe her türlü zorlu yere yerleştirilmiş çok sayıda platformu döndürmeniz gerekiyor. Bu, kimyasal elementi hedefine yönlendirmeyi gerçekten reflekslerinizin ve aynı zamanda planlama becerilerinizin gerçek bir testi haline getirir.

Chemistry Set Balance'da dikkate alınması gereken bir diğer şey de platformların aynı anda dönmesidir, bu nedenle hareketlerinizin tahtadaki tüm platformlar üzerinde bir etkisi olduğunu unutmayın. Ancak ilk birkaç denemenizde başarılı olamasanız bile, her zaman seviyeyi yeniden başlatabilir ve tekrar deneyebilirsiniz. İşin güzel yanı, laboratuvarı denetleyen profesör senin başarılı olmanı istiyor ve bunu sadece ona bakarak anlayabilirsin.

Eniyioyunlar.com'da Chemistry Set Balance oynarken bir kimya laboratuvarına yerleştirilmiş eğlenceli bir oyunda kimyasal elementleri dengeleyin.

Nasıl oynanır

Seviye etrafında rastgele noktalara yerleştirilmiş platformları, ilgili sol veya sağ ok tuşlarına basarak, ekranın sağ veya sol tarafındaki farenin sol tuşuna basarak veya mobil cihazdaysanız saat yönünde veya saat yönünün tersine çevirin. , ekranın sağ veya sol tarafına dokunarak.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Chemistry Set Balance? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.