Classic Uno

Classic Uno dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kart oyunları!

Uno popüler bir kart oyunudur ve burada Eniyioyunlar.com'da arkadaşlarınıza karşı her zaman kazanabilmek için pratik yapabilir ve kurallarda ustalaşabilirsiniz. Kazanmak için rakiplerinizden önce elinizdeki tüm kartlardan kurtulmalısınız. Bir kartı yalnızca destedeki en üstteki kartın rengi veya numarasıyla eşleşiyorsa atabilirsiniz. Ve son kartınızı UNO diyerek duyurmayı unutmayın!

Rakiplerinizin kazanmasını engellemek için, her biri oyunun sonucu üzerinde benzersiz etkisi olan özel kartlar da kullanabilirsiniz. Bir sonraki oyuncunun sırasını atlayacak, oyun yönünü tersine çevirecek, bir sonraki oyuncunun iki kart çekmesine ve bir sıra kaybetmesine neden olan, mevcut rengi değiştiren ve bir sonraki oyuncuyu dört kart çekmeye zorlayan bir kartınız var. ve bir sıra kaybetmek, eşleşmesi gereken rengi değiştiren, sizi dört kart almaya zorlayan kartı oynayan oyuncuya meydan okuyabilen, UNO'yu aramayan bir oyuncuyu iki kart almaya zorlayan bir tur. Bu kadar çok sayıda seçenek ile oyun hızlı bir şekilde yoğun ve eğlenceli hale geliyor!

Eniyioyunlar.com'dayken Classic Uno oynadığınızda Uno'da şampiyon olun!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Classic Uno? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kart oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.