Correct Word

Correct Word dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime oyunları!

Hepimiz bazen söyleyecek doğru kelimeleri bulmakta zorlanıyoruz. Bunun nedeni duygularımızı doğru bir şekilde nasıl ifade edeceğimizi bilmememiz ya da sadece doğru kelimeyi kullanmamamız olabilir. Eniyioyunlar.com'dan Correct Word, ikinci bölümde size yardımcı olmayı amaçlıyor, çünkü bu oyunda farklı ortak kelimeleri çok eğlenceli bir şekilde belirlemeyi öğreneceksiniz, bu da İngilizce'ye yeni başlayan her öğrenci için ideal. Kelimeleri resimlerle ilişkilendirerek öğrenmek, onları daha iyi hatırlamanın harika bir yoludur ve Correct Word'in stilize edilmiş grafikleri bu bağlantıyı zihninizde çok daha güçlü hale getirecek ve bu da daha sonra tanımlamanıza yardımcı olacaktır.

Correct Word'da pek çok farklı konudan öğrenilecek çok sayıda kelime var: hayvanlardan farklı yiyecek türlerine ve daha pek çok şeye kadar, seçim çeşitlidir, bu da bilginizin daha çeşitli olmasını sağlar. Tamamlamanız gereken 10 farklı sayfayla, 40 öğeyi hızla tanımada usta olmayı bekleyebilirsiniz. Beyin, görsel yardımların yardımıyla güçlü bağlantılar kurar ve bu kelimeleri hemen öğreneceksiniz. Her sayfanın dört resmi ve her resmin üç olası yanıtı vardır. Size yardımcı olmak için, bu cevapların her biri aynı harfle başlar. Doğru cevabı seçerseniz yani görseli kelimeye doğru bağlarsanız puan kazanırsınız. Ancak, kağıttan tüm doğru cevapları alamasanız bile, yine de oyun boyunca ilerleyebilir ve daha sonra geri dönebilirsiniz. Öğrenmek zaman ve sabır ister ve Correct Word bu gerçeğin farkındadır ve kendi benzersiz hızınızda öğrenmenize olanak tanır. Azim ve biraz yardımla, kısa sürede mükemmel bir puan alacaksınız!

Correct Word oynarken Eniyioyunlar.com sitesinde yeni kelimeleri eğlenceli ve verimli bir şekilde öğrenin.

Nasıl oynanır

PC kullanıyorsanız, oyunun öğeleriyle etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazda oynuyorsanız, oyunla etkileşim kurmak için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Correct Word? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.