Daily Solitaire

Daily Solitaire dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kart oyunları!

Her gün bir tur solitaire oynamak istiyorsanız Daily Solitaire tam size göre. Her gün eklenen benzersiz bir seviye ile Eniyioyunlar.com'da her solitaire oyunu oynadığınızda benzersiz bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Daily Solitaire, bazı günlerde diğerlerinden daha fazla enerjiye ihtiyacınız olduğunu bilir, bu nedenle zorluk seviyesi haftanın hangi günü oynadığınıza göre belirlenir. Elbette Pazartesi günkü raunt en kolayı olacak ve o zaman, Daily Solitaire'da galip gelmek için en fazla enerjiye sahip olmanız gereken en zor gün olan Pazar olmak üzere, günler geçtikçe zorlukta kademeli bir artış bekleyebilirsiniz.

Oyunu bir oturuşta bitiremezseniz de endişelenmeyin, çünkü Daily Solitaire ilerlemenizi otomatik olarak kaydeder, böylece her zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Eniyioyunlar.com'da klasik bir solitaire oyununun keyfini çıkarın ve her günlük mücadeleyi geçmeye çalışın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Daily Solitaire? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kart oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.