Solitaire Garden

Solitaire Garden dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kart oyunları!

Macera, klasik kart oyununu fantastik ve ilgi çekici bir hikayeyle harmanlayan, çabucak seveceğiniz karakterlere sahip eğlenceli bir solitaire oyunu olan Solitaire Garden'da sizi bekliyor. Solitaire Garden'dan arkadaş canlısı bir karakter olan Alice ile birlikte, size miras kalan bahçeyi yenilemeniz gerekiyor. Güzel grafikler bahçeyi gerçekten canlandırıyor ve sizi Solitaire Garden'in ilginç dünyasına çekecek ve mutlu müzik kesinlikle yüzünüzü gülümsetecek.

Bahçeyi yenilemek için puan ve jeton kazanmanız gerekiyor ve bunu Solitaire oynayarak yapıyorsunuz. Ne kadar iyi oynarsan, o kadar çok paran yeniden dekore etmek ve sevgili bahçene yeni bir görünüm kazandırmak zorunda kalır. Alice ve Eniyioyunlar.com ile birlikte heyecan verici hikayenin nasıl geliştiğini öğrenin ve bir solitaire uzmanı olun!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Solitaire Garden? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kart oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.