Death Chase

Death Chase dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin araba oyunları!

Arabaları ve yarışmayı seviyorsanız Eniyioyunlar.com tam size göre bir oyun sunuyor. Death Chase'de en üst sırayı almak için her şeyi yapacak olan acımasız bir rekabete karşı bitiş çizgisine kadar yarışmanız gerekecek. Ve agresif sürücüler ilk sırayı almak için yolunuza çıkmak için yeterli değilmiş gibi, Death Chase'deki pistler tehlikelerle dolu, bu da sadece hızlanmaya başlamadan önce sürekli olarak iki kez düşünmenizi sağlayacak.

Neyse ki, Death Chase sadece hayatınızı zorlaştırmak için yapılmadı, çünkü ne kadar iyi sürdüğünüze bağlı olarak, aracınızı yükseltmek için kullanabileceğiniz puanlar kazanırsınız. Bu yükseltmeler, daha iyi nitro, daha fazla silah veya geliştirilmiş bir motor arasında değişir. Dahası, yeterince yıldız kazanırsanız, kendi yetenekleriyle gelen yeni araçlar bile satın alabilirsiniz.

Eşsiz 2D perspektifi ile pistlerde sizi bekleyen tehlikeleri görebilir ve stratejinizi buna göre planlayabilirsiniz. Bu, doğru zamanda atlamak veya bir alev topuna dönüşen arabanıza zarar vermek arasındaki farkı yaratabilir.

Death Chase oynarken Eniyioyunlar.com üzerinde yoğun bir sürüşe hazır olun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Death Chase? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için araba oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir