Doc Darling Bone Surgery

Doc Darling Bone Surgery dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin doktor oyunları!

Talihsiz bir scooter kazasından sonra, iyi bir şekilde iyileştiğinizden emin olmanın tek yolu doktora gitmektir. Doc Darling Bone Surgery oyununda, hastanızın hastaneden yeni gibi ayrıldığından emin olmak için çeşitli görevleri yerine getirmeniz gerekir. Bu görevler, yaraları temizlemekten döküntüleri gidermeye ve aynı zamanda tüm mikropların ortadan kaldırılmasını sağlamaya kadar uzanır. Bu etkinliklerin her biri sizi farklı şekillerde zorlasa da hepsi eğlencelidir ve Doc Darling Bone Surgery oyununun sizi bir sonraki adımda neler beklediğini tahmin etmenize izin verir.

Hastanızı iyileştirmek için görev listenizi gözden geçirirken, farklı beceriler test edilecektir, ancak şans eseri Doc Darling Bone Surgery, takip etmesi kolay talimatlarla süreç boyunca size rehberlik eder. Mutlu müzik ve canlı grafiklerin birleşimi, bu görevleri çok daha eğlenceli hale getiriyor. Stilize grafikler sayesinde, ne yapmanız gerektiğini kolayca anlayabilirsiniz ve adımların tümü eğlenceli ve sezgisel şekillerde sunulur, böylece kesinti veya bir sonraki adımda ne yapmanız gerektiğini tahmin etmek için harcanan zaman olmaz.

Ve stilize grafikleri takdir edeceksiniz çünkü karakterin aldığı yaralar oldukça ağır görünüyor. Neyse ki, ona yardım etmek için oradasınız ve scooter'ının keyfini çıkarmak için hemen geri dönecek.

Altı benzersiz seviye boyunca, çatlakları tespit eden röntgen makinelerinden mikrop atan silahlara kadar çeşitli araçları deneyebilirsiniz, emrinizdeki iyileştirme cephaneliği gerçekten etkileyici. Ve her seviyede deneyebileceğiniz yeni bir şey olsa da, her birinde hızla ustalaşacaksınız.

Doc Darling Bone Surgery oynadığınızda Eniyioyunlar.com sitesinde başka bir dost karakteri iyileştirin.

Nasıl oynanır

PC'den oynuyorsanız, oyundaki öğelerle etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanabilirsiniz. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, aynı işlevi elde etmek için ekrana dokunabilirsiniz.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Doc Darling Bone Surgery? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için doktor oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.