Dominoes BIG

Dominoes BIG dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin masaüstü oyunları!

Domino taşlarınızı alın ve zafere ulaşmak istiyorsanız şansa ve stratejiye ihtiyacınız olan bir oyun olan Dominoes BIG ile Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenmeye hazırlanın. Bu karolar ikonik bir şekle sahiptir ve dikdörtgen şekilleri, her biri belirli sayıda noktaya sahip olan veya hiç olmayan iki kareyi barındırır. Turu kazanmak için, diğer oyunculardan önce sahip olduğunuz tüm domino taşlarından kurtulmalısınız. Zaten aşağıda olanla aynı değere sahipse, masanın her iki tarafına da bir karo yerleştirebilirsiniz. Bu, Dominoes BIG oyununa bir strateji öğesi getiriyor ve oyun size seçili bir taşı yerleştirebileceğiniz tüm olası konumları gösterse de, yine de en uygun konumun nerede olacağına karar vermeniz gerekiyor. Tüm seçeneklerinizi tarttıktan sonra bir karara varmanız gerekecek ve elinizdeki taşların yanı sıra şu anda masada bulunan taşların genel konfigürasyonunu dikkate almalısınız.

Dominoes BIG oyununu bilgisayar tarafından kontrol edilen iki veya dört rakibe karşı oynayabilirsiniz. Bu şekilde, canınız ne zaman isterse, her zaman bir raunt oynayabilirsiniz! Bir oyuncunun oyunu kazanmak için ulaşması gereken puan sayısını bile seçebilirsiniz. Kendi benzersiz tercihlerinize bağlı olarak 100, 150 veya 250 puan arasından seçim yapın.

Dominoes BIG'i seçtiğinizde, stratejik becerilerinizin yanı sıra genel uzamsal farkındalığınızı test eden Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenceli bir masa oyunu oynayın.

Nasıl oynanır

Sol fare düğmesine basarak veya bir mobil cihazdan oynuyorsanız ekrana dokunarak oyunun öğeleriyle etkileşime geçin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Dominoes BIG? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için masaüstü oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.