Ludo Fever

Ludo Fever dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin masaüstü oyunları!

Ludo Fever'i seçtiğinizde Eniyioyunlar.com sitesinde bir şans ve strateji oyunu sizi bekliyor. Arkadaşlarınızı davet edip birlikte bir tur oynayabilir veya bilgisayar tarafından kontrol edilen rakiplere karşı oynamayı seçebilirsiniz. Ludo Fever oyununda harekete tamamen zar atılarak karar verilir, ancak işin içinde bazı stratejiler vardır. Muhtemelen bir zar oyunundan bekleyeceğiniz gibi, şansın bazen yanınızda olacağından bazen de olmayacağından emin olabilirsiniz. Ludo Fever oyununun galibi, dört taşının hepsini ekranın ortasındaki üçgene taşımayı başaran oyuncu tarafından belirlenir.

Her oyuncunun dört taşı vardır ve ilk hamleyi yapabilecek oyuncu, zarın en büyük değerini atan oyuncu tarafından belirlenir. Taşlarınızı ancak altı atarsanız hareket ettirebilirsiniz. Ludo Fever oyununun strateji kısmı, esas olarak hangi taşları hareket ettirmeyi seçtiğinizle gerçekleşir. Taşlarınızdan biri başka bir oyuncunun taşlarına basarsa, taşı başlangıç konumuna geri döner. Elbette aynı kural sizin için de geçerli, bu nedenle diğer oyuncuların yanındayken her zaman dikkatli olmalısınız. Ayrıca, aynı oyuncuya ait iki taş, başkaları tarafından geçilemeyecek bir blok oluşturacaktır. Şansın kazananı belirlemesinin bir başka yolu da, yalnızca bir taş ile üçgen arasındaki tam sayıda yeri yuvarlarsanız üçgene bir taş yerleştirebilmenizdir.

Rahatlayın ve Eniyioyunlar.com sitesinde Ludo Fever oynadığınızda şanslı zar attığınızı umun.

Nasıl oynanır

PC'den oynuyorsanız, oyunla etkileşime geçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Ludo Fever? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için masaüstü oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.