Draw Racing

Draw Racing dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin araba oyunları!

Sevimli bir F1 arabasının yolunu çizmeniz ve bitiş çizgisine ulaşmanız gereken eğlenceli bir oyun olan Draw Racing yardımıyla hafızanızı test edin. Draw Racing'in bir hafıza oyunu olarak sınıflandırılmasının nedeni, seviyenin başlangıcında parkurun düzenine hızlı bir bakış atmanız ve ardından tüm engellerin gözden kaybolmasıdır. Tabii ki bitiş çizgisine hiçbir şeye çarpmadan ulaşmanız gerekiyor, bu yüzden eşyaların nasıl yerleştirildiğine dikkat edin ve hedefinize tek parça halinde ulaştığınızdan emin olun.

Yol boyunca, parkurun etrafına rastgele yerleştirilmiş yıldızları da toplayabilirsiniz ve bunları toplamayı başarmak, son puanınızın daha iyi olacağı anlamına gelir. Ancak onları toplamaya çalışmak, daha fazla şeyi hatırlamanız gerektiği anlamına gelir ve bu da zorluğu artıracaktır. Ve sonraki seviyelerde engellerin yerleşimini ezberlemek için daha az zamanınız olduğu gerçeğini hesaba katarsanız, daha yüksek bir puan almak veya bitiş çizgisine ulaşmak arasında zor bir karar vermeniz gerektiği anlamına gelir.

Eniyioyunlar.com'da hafıza ve araba oyununun eğlenceli bir kombinasyonunu oynayın ve eğlenin!

Nasıl oynanır

Bir PC kullanıyorsanız farenin sol düğmesini kullanarak bir yol çizin veya bir mobil cihaz kullanıyorsanız, bitiş çizgisine ulaşmak için aracı engellerin üzerinden manevra yapmak için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Draw Racing? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için araba oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.