Brain For Monster Truck

Brain For Monster Truck dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin araba oyunları!

Brain For Monster Truck yapboz oyunları, araba oyunları ve çizim oyunlarını birleştirir ve size birçok seviyesi boyunca sayısız saatlerce eğlence sunabilecek benzersiz ve eğlenceli bir deneyim sunar. Son derece farklı üç türden öğelere sahip olduğu için Brain For Monster Truck çok çeşitli oyunculara hitap edebilir ve bu ayırt edici kurallar karışımı, her bir seviyenin eğlencesinin ve aynı zamanda zorluğunun yüksek kalmasını ve sürprizlerin devam etmesini sağlar. sonuna kadar.

Arabalı bir oyundan bekleyeceğiniz gibi, bir aracı çok dikkatli sürmeniz ve bitiş çizgisine ulaşana kadar toplayabildiğiniz kadar çok yıldız toplamanız gerekiyor. Ancak Brain For Monster Truck'daki diğer araba oyunlarından farklı olarak, seyahat edeceğiniz yolu çizmeniz gerekiyor. Çizdiğiniz köprülerin üzerlerinde çok fazla tümsek olmaması çok önemlidir, çünkü değerli yükünüzü bagajınızdan düşürürseniz seviyeyi yeniden başlatmanız gerekir. Omuzlarınızda çok fazla sorumluluk var, ancak bulmacanın çözümünü bulmak sizi kesinlikle memnun edecek.

Brain For Monster Truck oynarken sürüş, çizim ve düşünme becerilerinizi Eniyioyunlar.com sitesinde test edin.

Nasıl oynanır

Ekranda çizgiler çizmek için fareyi kullanın. Bu çizgiler, yıldızları toplamak ve bitiş çizgisine ulaşmak için seyahat edebileceğiniz yollara dönüşecek. Kamyonu hareket ettirmek için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın veya ekranın sol alt köşesinde bulunan oklara dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Brain For Monster Truck? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için araba oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir