Drifting Mania

Drifting Mania dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin araba oyunları!

Drift, uzun süredir yarış oyunlarının bir parçası olmuştur. Eniyioyunlar.com sitesinde yeni bir şekilde drift yapma sanatında ustalaşabilirsiniz: arabanızdan yarış pistinin yan tarafındaki direklerden birine bir bağlantı oluşturarak arabanız {gameName'de sola veya sağa hareket eder }. Temel öncül kulağa basit geliyor, ancak ne zaman döneceğinizi bulmak oldukça zor bir iş, çünkü çok erken bir an bağlanır veya bağlantıyı keserseniz, kesinlikle aracınıza çarpacaksınız.

Aracınızı özelleştirmek eğlenceli olabileceğinden, Drifting Mania 13 farklı araba arasından seçim yapmanıza ve ayrıca yarış pistlerini değiştirmenize olanak tanır. Ancak eğlenceli oynanış devam ediyor ve yakında bu yeni yöntemle drift yapmanın ne kadar eğlenceli olabileceğini keşfedeceksiniz. Arabanızın başka bir virajı döndüğünü görmek tatmin edici olmakla kalmaz, her driftin odaklanma ve hassasiyet gerektirdiğini bilmek, başarma eylemini daha da tatmin edici hale getirir.

Drifting Mania oynarken başka bir eğlenceli araba oyunuyla Eniyioyunlar.com üzerinde sürüşün tadını çıkarın.

Nasıl oynanır

Farenin sol tuşuna basarak ipi atın ve yol kenarındaki direğe bağlayın. Bağlantıyı kesmek ve ileri gitmek için bu düğmeyi bırakın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ipi atmak için ekrana dokunun ve bağlantıyı kesmek için parmağınızı bırakın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Drifting Mania? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için araba oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.