Burnin' Rubber Crash n' Burn

Burnin' Rubber Crash n' Burn dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin araba oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde Burnin' Rubber Crash n' Burn oynadığınızda, diğer arabalardan gelen ateş yağmuru altında, hayal edebileceğiniz en tehlikeli koşullardan bazılarında araba sürün. Bu aksiyon dolu yarış oyununda, yoğun araba düellolarında hayatta kalmanız, nakit toplamanız ve ayakta kalan son sürücü olduğunuzdan emin olmanız gerekecek. 25'in üzerinde görevle, sürüş becerileriniz, amacınız ve stratejiniz test edilecek, ancak rekabette avantaj sağlamak için kullanabileceğiniz her türlü yükseltme ve gadget elinizin altında. Satın alabileceğiniz bu güçlü modifikasyonların yanı sıra, tercih ettiğiniz sürüş tarzına daha iyi uyabilecek her türlü farklı istatistik ve niteliğe sahip yeni arabaların kilidini de açabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, her şeyi yavaşlatan ve size zor durumlardan kurtulmanız için biraz zaman kazandıran özel bir modu da etkinleştirebilirsiniz.

Şehri kasıp kavururken, görevden göreve değişen belirli hedefleri tamamlamanız gerekecek. Genellikle ortak olan bir şey, çevredeki alana vermek zorunda kalacağınız yıkım miktarıdır. Bu amaca ulaşmak için, arabanın yanlarına takılan makineli tüfeklerden roketatarlara kadar her türlü silaha sahip olacaksınız, emrinizde birçok seçenek var. Ve daha fazla kilit açmak için daha fazla para kazanmak istiyorsanız, özellikle de her türlü puan çarpanının avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, yarattığınız kargaşa seviyesinin yüksek seviyelerde olduğundan emin olmanız gerekir. Avantajınız olarak kullanabileceğiniz bir diğer gerçek ise, aracınızın ulaşabileceği yüksek hızdır ve bu ekstra hız için bir boost seçeneği bile kullanabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynayıp eğlenirken Burnin' Rubber Crash n' Burn sanal şehrinde her türden kargaşaya neden olun!

Nasıl oynanır

Arabayı kontrol etmek için WASD veya ok tuşlarını, güçlendirmenizi etkinleştirmek için Z veya sağ fare düğmesini ve ateş etmek için X veya sol fare düğmesini kullanın.

burnin rubber serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Burnin' Rubber Multiplayer
  2. Burnin' Rubber 5 XS

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Burnin' Rubber Crash n' Burn? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için araba oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir