Free Cell Solitaire

Free Cell Solitaire dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin solitaire oyunu!

Free Cell Solitaire, son birkaç on yılda son derece popüler hale gelen en ilginç ve heyecan verici solitaire çeşitlerinden biridir. Onu bu kadar havalı ve eğlenceli yapan şey, tahtada kart yığınları oluşturmanız gerektiği gerçeğidir. Alternatif renklerle sıralanan azalan kartlara sahip olabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi, onları astan başlayıp krala kadar istiflemeniz gerekiyor.

Ancak Free Cell Solitaire'in güzelliği, sizin için işleri kolaylaştırmak için isterseniz bir kartı atabilmenizdir. Ancak bu, bir kerede sürükleyebileceğiniz kart miktarını azaltacaktır, böylece gerçekten aşırıya kaçamazsınız. Ancak Free Cell Solitaire'i eğlenceli kılan da bu, her zaman yeni fikirler deneyip deneyebilmeniz.

Eniyioyunlar.com sitesindeki Free Cell Solitaire oyunu size mevcut skoru ve ayrıca kaç hamle yaptığınızı gösterir. Bu, nasıl oynadığınızı takip edebileceğiniz ve her zaman puanınızı yükseltmeye çalışabileceğiniz anlamına gelir. Free Cell Solitaire çok fazla tekrar değeri olan bir oyundur, bu yüzden zaman ayırmaya değer!

Nasıl oynanır

PC kullanıyorsanız kartları seçmek için fareyi kullanın veya bir mobil cihaz kullanıyorsanız kartları seçmek için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Free Cell Solitaire? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için solitaire oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.