Geometry Rash

Geometry Rash dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin koşu oyunları!

Eniyioyunlar.com'da Geometry Rash oynarken reflekslerinizin hazır olduğundan emin olun, çünkü bu oyunda yüksek puan almak istiyorsanız tepki süreleriniz çok önemlidir. Oyun başladıktan sonra durmuyor, sadece duvara çarptığınızda. Oynamak için farklı karakterlerin kilidini açmak için kullanabileceğiniz, yol boyunca mümkün olduğunca çok yıldız topladığınızdan emin olun. Ancak hangi karakteri seçerseniz seçin, her biri için aynı kurallar geçerlidir ve hayatta kalmanızın tek anahtarı, bir engelin yolundan atlamak veya platformlarda bu şekilde atlamak için en iyi zamanın ne zaman olduğunu bulmaktır. ki düşmezsin.

Neyse ki, oynamanız gereken sahne aynı kalıyor, bu yüzden daha zorlayabileceğiniz daha dolambaçlı yerleri ezberleyebilirsiniz. Bazen bir çiviye çarpmamak için doğru zamanda atlamanız gerekir, ancak bazı zamanlar vardır. Düşmemek için farklı platformlara hızlıca atlamanız gerektiğinden, odak noktanız gerçekten yerinde olmalıdır. Platformlar arasındaki boşluk aynı kalır, ancak hiçbir hataya izin verilmeyen bu kadar hızlı bir şekilde art arda atlamanız gerektiğinde, işler oldukça yoğunlaşabilir. Ancak özellikle zor bir durumu geçmeyi başardığınızda ve atlamaların ritmini doğru bir şekilde elde ettiğinizde, Geometry Rash oyununda gerçekten ustalaşmış olacaksınız ve zorlukları zaman geçirmenin eğlenceli bir yolu olarak göreceksiniz.

Eniyioyunlar.com'da Geometry Rash oynarken reflekslerinizi ve odağınızı geliştirin.

Nasıl oynanır

Geometry Rash çok basit kontrollere sahiptir: Eğer bir fare kullanıyorsanız, zıplamak için farenin sol tuşuna tıklamanız yeterlidir. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, atlamak için ekrana dokunmanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Geometry Rash? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için koşu oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.