Mine Rusher

Mine Rusher dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin koşu oyunları!

Her köşeyi döndüğünüzde bu karanlık labirentinde daha da aşağılara düştüğünüz Mine Rusher oyununu oynarken derin bir yeraltı zindanında hayatta kalmak için bir yarışa başlayın. Ve köşeleri dönmek Mine Rusher'daki en büyük zorluk çünkü oyun bu hareket etrafında dönüyor ve ilerlemek için yön değiştirmenin en iyi zamanının ne olduğunu öğrenmeniz gerekiyor. Bu tehlikeli derinliklerde gezmek için zaman yok, bu yüzden oyuna başladığınızda, karakteriniz belki bir çıkış bulma umuduyla otomatik olarak ilerlemeye başlar.

Bir madene yerleştirilmiş bir oyundan bekleyeceğiniz gibi, atmosfer oldukça yoğun olabilir, ancak neyse ki endişelenmeniz gereken tek şey yolunuzu dikkatlice planlamak. Önünüzde hemen harita düzeninin bir önizlemesi var, ancak mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak istiyorsanız tepkilerinizin yine de hızlı olması gerekiyor. Çöken bloklardan kaçmayı başarmanın yanı sıra, bu madene yerleştirilen parlak elmasları da toplayacaksınız, böylece daha uzun bir mesafe kat etmeyi başarmak, daha fazla elmas toplamanızı sağlar. Yani, ilerlemek için daha fazla nedene ihtiyacınız varsa, hayatınızı belirli bir kıyametten kurtarmanın yanı sıra. Oyunun atmosferi, sahnenin etrafına dağılmış çok fazla öğenin olmamasıyla büyük ölçüde geliştirilmiştir; bu da, tünelin sonundaki ışığı tam anlamıyla aradığınız, yerleştirildiğiniz bu baskıcı dünyaya gerçekten dalmanıza yardımcı olur. Refleksleriniz ve odaklanmanız hayatta kalmanız için ana araçlarınızdır, bu yüzden onları akıllıca kullanın ve bloklardan düşmeyin!

Eniyioyunlar.com üzerinde bulunan Mine Rusher madenlerine adım atın ve gidebildiğiniz kadar uzağa gidin.

Nasıl oynanır

Fare kullanıyorsanız yönünüzü değiştirmek için ekranda herhangi bir yere tıklayın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, farklı bir yöne gitmek için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Mine Rusher? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için koşu oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.