Goal Pinball

Goal Pinball dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin futbol oyunları!

Dünya Kupası'na sadece birkaç hafta kala, Eniyioyunlar.com size çok sayıda futbol oyunu getiriyor, böylece atmosfer tam anlamıyla uygun ve dünyanın dört bir yanından takımların galip gelmek için oynadığı bu heyecan verici spor etkinliğine hazırlanabilirsiniz. podyumda en üst nokta. Goal Pinball, futbolu düşündüğünüzde beklediğinizden daha farklı bir deneyim ama topu rakip kale çizgisinin ötesine götürme kuralı hâlâ geçerli. Sadece Goal Pinball oyununda futbol ve klasik langırt atari oyununun bir kombinasyonunu oynuyorsunuz, bu nedenle gol atmak için oyuncuları kullanmak yerine topu ileriye doğru fırlatan kürekleri kullanacaksınız.

Langırta aşinaysanız, büyük ihtimalle oyun alanının ortasına yerleştirilmiş iki raketi kontrol ettiğinizi bilirsiniz. Ancak kontrolünüz oldukça sınırlıdır, çünkü açılarını yalnızca çok az değiştirebilirsiniz ve işin püf noktası, bu öğeleri hareket ettirirken zamanı doğru ayarlamaktır, böylece topu istediğiniz yöne doğru atabilirsiniz ama aynı zamanda Bu kürekler arasındaki küçük boşluktan düşmeyin. Bu, Goal Pinball deneyimini oldukça telaşlı hale getirebilir ama aynı zamanda çok eğlenceli hale getirir çünkü sonuçta oyun oldukça öngörülemezdir ve topun hızlı hareketlerine çok hızlı bir şekilde uyum sağlamanız gerekir.

Karşı oynayacak rakip oyuncu olmasa da, Goal Pinball hala zorlu bir oyun çünkü topun hareketlerini hiçbir zaman tam olarak kontrol edemiyorsunuz ve bazen topun doğru şekilde kanatlara düşmesini umuyorsunuz. yol.

Eniyioyunlar.com sitesinde Goal Pinball oynayarak yaklaşan futbol şampiyonasına hazırlanın.

Nasıl oynanır

Sol paleti etkinleştirmek için sol ok tuşunu veya A tuşunu ve sağ paleti hareket ettirmek için sağ ok tuşunu veya S tuşunu kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, raketi bu ilgili taraflardan etkinleştirmek için ekranın sol veya sağ tarafına dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Goal Pinball? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için futbol oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.