Penalty Kicks

Penalty Kicks dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin futbol oyunları!

Futbolu seviyorsanız, penaltı vuruşlarının heyecanını ve oyuncu ile kaleci arasındaki bu düelloda işlerin ne kadar gergin olabileceğini kesinlikle biliyorsunuzdur. Ve özellikle bu yüzleşme sırasında kalabalığın ne kadar vahşileşebileceğini. Bazıları için bu, özellikle penaltı vuruşlarının genellikle en yoğun seviyelerinde olduğu karar veren maçlarda maçın en önemli noktası olabilir. Eniyioyunlar.com, Penalty Kicks ile size yalnızca futbolun bu heyecan verici kısmına odaklanan bir oyun getiriyor.

Gerçek bir penaltı atışlarında olduğu gibi, kaleciyi kandıracak şekilde topa vurmalısınız. Bunu başarmak için dahil olan birden fazla unsur vardır, ancak Penalty Kicks'daki en önemlileri, atışlarınızı doğru bir şekilde hedeflemek ve topun izleyeceği yörüngeyi planlamak ve ayrıca şansın sizden yana olduğunu ve kalecinin zıplayacağını ummaktır. diğer yönde ve atışınızı kesmeyin. Tıpkı gerçek bir futbol oyununda olduğu gibi, özellikle oyunun bu aşamasında çok fazla şans var. Bazen kaleci diğer yöne sıçradığı için kolay bir şut atıyor.

Bir gol atabilmek için, atışlarınızı kale direğinin kenarlarına mümkün olduğunca yakın olacak şekilde nişan almalısınız. Bu konumlar, kalecinin ulaşması en zor olan yerlerdir ve bazılarına karşı savunma yapmak neredeyse imkansızdır. Ancak kenarlara yaklaştıkça topun kale direğinin genel alanına bile çarpmama şansı artar. Bu büyük bir risk, büyük ödül türünde bir anlaşma ve Penalty Kicks'da yapacağınız 15 atış sırasında bu kararı dengelemek için bolca şansınız olacak.

Eniyioyunlar.com'da oynadığınızda çok sayıda gol atın ve Penalty Kicks ile oynadığınızda şampiyonluğu kazanmaya hazırlanın.

Nasıl oynanır

Bu oyun sadece PC'nizde bir fare kullanılarak oynanabilir. Vurmak için sol fare düğmesini basılı tutmanız ve topun hangi yöne gitmesini istiyorsanız nişan almanız gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Penalty Kicks? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için futbol oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.