Headless Zombie Chicken

Headless Zombie Chicken dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zombi oyunları!

Headless Zombie Chicken'in çılgın çiftliğine girin ve deli tavuğun et açlığını olabildiğince çok beyin ve organla doyurun. Sadece et içeren bir diyetle tavuk kesinlikle atipik bir hayvandır, bu nedenle böyle bir yaratığın nasıl var olduğunu kesinlikle açıklayamayan çiftçi tarafından elenmesi birincil hedeftir. Bir açıklama, tavuğun bir tür zombi olduğu ve bu tür canavarları ortadan kaldırmanın en kesin yollarından birinin hızlı bir şekilde başını kesmek olmasıdır. Bu infaz yöntemi aynı zamanda çiftçinin seçtiği şeydir, bu nedenle sulu yemeğinize ulaşmak için çiftçinin hitlerinden kaçmanız gerekir.

Her başarıyla ziyafet çekmeyi başardığınızda, mideniz yavaş yavaş lezzetli besinlerle dolar. Dolu olduğunuzda oyunu kazanırsınız. Ancak her başarılı ısırıkla, çiftçi stratejisini uyarlar ve vuruş şekli değişir ve son vuruşu yapma şansı her turda daha da zorlaşır. Bazen vuruşların ritmi değişir, doğrama hızı veya her ikisinin birleşimi sizi bir kez ve herkes için bitirmeye çalışacaktır. Ve kafanı vücudunun geri kalanından ayırmayı başarsa bile, oyunu bitirmek için bir şansın daha var.

Siz besleyebildiğiniz kadar doyurmaya ve iştahınızı doyurmaya çalışırken, sizin gibi bir grup tavuk sizi neşelendiriyor ve başardığınızı görünce çok mutlu oluyorlar. Bu, Headless Zombie Chicken atmosferine katkıda bulunur ve sizi gerçekten bu oyunun ürkütücü dünyasına çeker. Görseller ve sesler birleşerek Headless Zombie Chicken'in kısa sürede unutamayacağınız büyüleyici dünyasını yaratır.

Eniyioyunlar.com'da Headless Zombie Chicken oynarken yiyebildiğiniz kadar beyin yiyin.

Nasıl oynanır

Tavuğun başı, ekrandaki fare konumunu takip edecektir. Tavuğun kafasını kontrol etmek için farenizi hareket ettirin. Bir ısırık almak için etin yakınındayken tıklayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Headless Zombie Chicken? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zombi oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir